Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren  8625083-010 Uitverkoop

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren

8625083-010 | Schrijf de eerste review! 109205 109205

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort.

Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl.

Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert.

Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona.

Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

164,95 €164,95

Je bespaart €65,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve in het kort

  • CFD-geoptimaliseerde aerodynamica met geribbelde mouwen en Forza2 Stretch-stof.
  • Sanremo-opening aan de voorkant voor ventilatie, bewegingsvrijheid en snelle stops.
  • Ice pocket in de nek voor koeling op warme racedagen.
  • Lichtgewicht en ademend materiaal voor optimale temperatuurregulatie.
  • 2 platte achterzakken voor voeding zonder gehobbel.
  • Siliconen beengrippers houden alles netjes op z’n plek.
  • KISS Tri-zeem: comfortabel op de fiets, onmerkbaar tijdens het lopen.
  • Gewicht: 233 gram
  • Voor temperaturen tussen: 15°C – 40°C

De Castelli Free Sanremo 3 Suit Short Sleeve is de nieuwste evolutie van Castellis iconische trisuit, lichter, sneller en comfortabeler dan ooit. Dit aerodynamisch meesterwerk is ontwikkeld op basis van CFD-analyses en uren windtunneltesten, en is daarmee een onmisbare keuze voor triatleten die in elke discipline topprestaties willen leveren. Met innovatieve features zoals geribde mouwen, een ice pocket in de nek, Sanremo-voorsluiting en het KISS Tri-zeem, biedt deze suit alles wat je nodig hebt om het maximale uit je race te halen.

Aerodynamica tot in detail

Castelli heeft het iconische Sanremo pak opnieuw uitgevonden met revolutionaire aerodynamische updates. Het mouw- en schoudergedeelte is voorzien van technische geribde stof die, dankzij windtunneltests en CFD-analyses, bewezen luchtweerstand verlaagt. De Forza2 Stretch-stof op de benen sluit perfect aan en zorgt voor een extra aerodynamisch voordeel met behoud van comfort.

Klaar voor de hitte

Het Free Sanremo 3 pak is gebouwd voor topprestaties onder alle omstandigheden, zelfs op de heetste wedstrijddagen. Lichtgewicht en ademende stoffen houden je lichaamstemperatuur onder controle, terwijl een geïntegreerde ijszak in de nek je extra verkoeling biedt tijdens tropische races zoals Kona.

Flexibel en praktisch

De gepatenteerde Sanremo-voorsluiting geeft je maximale bewegingsvrijheid tijdens elke discipline van je race, en maakt snelle toiletstops mogelijk zonder af te stappen. Twee platte achterzakken houden sportvoeding veilig en stabiel op zijn plek, zonder gehobbel of verlies van snelheid.

Fietsen met comfort, rennen zonder irritatie

Het KISS Tri-zeem biedt comfortabele demping op de fiets, maar blijft onopvallend tijdens het lopen. Geen irritatie, geen ongemak, enkel ondersteuning waar je die nodig hebt. De siliconen beengrippers voorkomen opkruipen en houden het pak perfect gepositioneerd, kilometer na kilometer.

Veelgestelde vragen over de Castelli free sanremo 3 suit short sleeve

Voor welke type races is de Free Sanremo 3 geschikt?

Ideaal voor olympische en langeafstandstriatlons, maar ook geschikt voor sprintafstanden dankzij de aerodynamica en bewegingsvrijheid.

Wat maakt dit pak aerodynamisch beter?

De geribde mouwen en schouders zijn ontworpen met CFD en windtunneltesten, wat zorgt voor een meetbare verlaging van de luchtweerstand (CdA).

Is de voorkant volledig te openen?

Ja, dankzij de Sanremo-opening kun je het pak volledig openritsen voor ventilatie, toiletpauzes of comfort tijdens het lopen.

Hoe helpt de ijszak in de nek?

De geïntegreerde ice pocket houdt ijs op hun plaats voor extra koeling tijdens hete races, zoals Ironman-wedstrijden in warme klimaten.

Schuurt of knelt het pak bij langdurig gebruik?

Nee, het lichte en rekbare materiaal, gecombineerd met de geplakte mouwuiteinden en platte naden, voorkomt schuren en irritatie.

Hoeveel zakken heeft het pak?

Twee platte achterzakken bieden ruimte voor gels of ander voedsel, zonder te stuiteren.

Wat is het verschil met de vorige versie van de Sanremo suit?

De aerodynamica is verbeterd, de mouwen zijn vernieuwd, en er is extra aandacht besteed aan koeling en comfort tijdens warme races.

Is het zeem comfortabel tijdens lange ritten?

Ja, het KISS Tri-zeem biedt uitstekende demping op de fiets en is zo ontworpen dat je het nauwelijks voelt tijdens het lopen.

Hoe valt de maat?

Het pak heeft een aero pasvorm. Castelli valt vaak klein; bij twijfel kun je beter een maat groter kiezen.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering High-end (full distance)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex (1192-BLK)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren 15% Korting Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren (G20119C35)

De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden. De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden. Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€225,-

€189,95

  Je bespaart €35,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus trisuit tropical palm mouwloos heren 6% Korting Zone3 Activate plus trisuit tropical palm mouwloos heren (TS21MACP103)

De Zone3 Activate plus trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€144,95

€134,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren 17% Korting Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren (TS21MACTS108)

De Zone3 Activate trisuit korte mouw is het perfecte instapmodel voor beginnende triatleten, maar ook geschikt voor ervaren sporters die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit om in te trainen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding, ademende Lycra-stof en de Tri-lite zeem geniet je van comfort, bewegingsvrijheid en prestaties tijdens elke discipline. Of je nu een sprint- of kwarttriatlon doet, met dit trisuit ben je klaar voor elke uitdaging.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,-

€114,95

  Je bespaart €24,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex 10% Korting Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex (1001-NIB)

De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€214,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren 17% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren (TS25MACTP117)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€170,-

€139,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.