
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort.
Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl.
Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert.
Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona.
Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€170,95Je bespaart €19,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Merkmale:
-Verbesserte Aerodynamik - CFD-basierte Stoffanordnung und Nahtkonstruktion für minimalen Luftwiderstand und maximale Geschwindigkeit.
-Interne Kühltasche im Nacken - Bietet Platz für Eis, um die Körpertemperatur bei extremer Hitze zu senken.
-Leichtes und atmungsaktives Körpergewebe - Hält Sie auch bei den intensivsten Anstrengungen kühl und komfortabel.
-Intelligente Rückentaschen - Zwei flache Taschen verhindern das Verrutschen von Lebensmitteln und halten Ihre Nahrung in Reichweite.
-Sanremo-Frontöffnung - Erleichtert die Bewegung beim Radfahren, Laufen und Schwimmen und macht Sanitärstopps schneller und einfacher.
-Aerodynamisch optimiertes Forza2 Stretch-Gewebe - Bietet die perfekte Balance zwischen Geschwindigkeit, Kompression und Komfort.
-Silikon-Beinklemmen - Verhindert das Hochrutschen und hält die Hosenbeine fest an ihrem Platz.
-KISS Tri Sitz - Entwickelt für maximalen Komfort auf dem Rad, ohne Behinderung beim Laufen.
-UPF-Schutz - Zusätzlicher Schutz vor schädlichen UV-Strahlen bei langen Rennen oder Trainingseinheiten.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€170,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€268,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€152,95Je bespaart €17,05 (incl. BTW)
De Castelli Core Tri Suit Short Sleeve blauw voor heren is jouw betrouwbare partner voor een sterke start in de triathlonsport. Dit betaalbare trisuit combineert de aerodynamica en het comfort van Castelli’s topmodellen met een toegankelijk prijskaartje. Dankzij features als de raw-cut mouwen, KISS Tri-zeem en strategische achterzakken, ben je klaar voor elke afstand, van sprint tot olympisch. Of je nu traint of racet, dit suit levert prestaties zonder overbodige poespas. Professionele looks, functioneel design, en gebouwd om jou naar de finish te brengen.
(incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli free sanremo 3 suit sleeveless zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.