
Het Castelli Free tri itu suit backzip dames 13076-101 2015 is een samenvoeging van de free tri top/short, hierdoor biedt dit trisuit alle eigenschappen voor een comfortabele triathlon.
Omdat de stof behandeld is (hydrofobe instadry speed stof) absorbeert hij geen water, wat betekend dat je sneller in het water bent dan je concurrenten.
De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets, ITU goedgekeurd door de rits op de achterzijde.
Uitgevoerd met de bekende KISS TRI chamois, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en lopen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€120,-Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Free tri itu suit backzip dames 13076-101 2015
Het free itu tri suit is een samenvoeging van de free tri top/short, hierdoor biedt dit trisuit alle eigenschappen die nodig zijn voor een comfortabele triathlon. Omdat de stof behandeld is (hydrofobe instadry speed stof) absorbeert hij geen water, wat betekend dat je sneller in het water bent dan je concurrenten. De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets. Dit ITU tri suit is uitgevoerd met een itu goedgekeurde achter rits.
De zeem in dit tri suit is gemaakt van de bekende KISS TRI chamois, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en lopen. Zoals de naam het zegt is deze short 'free' ontworpen voor een zeer anatomische pasvorm. Andere eigenschappen zijn de GIRO3 elastische grijper en hij is voorzien van Flatlock naden (platte naden).
Eigenschappen:
- Waterafstotende behandeling is snel in het wateer en absorbeert geen water
- Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en zorgt voor extra snelheid
- KISS TRI zitkussen is geoptimaliseerd voor zwemmen, fietsen en lopen
- GIRO3 arm en rug elastiek
- Free aero ontworpen achter zakken
- Flatlock naden
- Rits op achterzijde voor ITU wedstrijden
- Maten: XS-XL
- Gewicht: 141 gr (Large)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€268,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€159,-
€139,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
€360,-
€259,95Je bespaart €100,05 (incl. BTW)
Het Castelli sanremo s speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
€299,95
€249,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€219,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli Free tri itu suit backzip dames 13076-101 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.