Castelli Free tri ITU suit rits achterzijde mouwloos wit/zwart heren  18110-101 Uitverkoop

Castelli Free tri ITU suit rits achterzijde mouwloos wit/zwart heren

18110-101 | Schrijf de eerste review! 36080 36080 8055688634377

Het Castelli Free tri ITU suit rits achterzijde mouwloos wit/zwart heren is een samenvoeging van de free tri top/short, hierdoor biedt dit trisuit alle eigenschappen voor een comfortabele triathlon.

Omdat de stof behandeld is (hydrofobe instadry speed stof) absorbeert hij geen water, wat betekend dat je sneller in het water bent dan je concurrenten.

De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets.

Uitgevoerd met de bekende KISS Tri chamois zeem, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en lopen.

Castelli heeft dit trisuit gemaakt konform de ITU regels, maar met de materialen, aerodynamica en opslagmogelijkheden van een Ironman 70.3. 

Het heeft de materialen, zakken en de KISS Tri zeem van de lange afstands race suits, om exceptionele prestaties te bieden tijdens diverse races.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€139,95

111,95 €111,95

Je bespaart €28,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Free tri ITU suit rits achterzijde mouwloos wit/zwart heren

Zoals de naam het zegt is deze short 'free' ontworpen voor een zeer anatomische pasvorm. Andere eigenschappen zijn de GIRO Air elastische grijper en hij is voorzien van Flatlock naden (platte naden). De ITU constructie zorgt voor een 30 cm YKK rits op de rugzijde, perfect voor ITU wedstrijden!

Eigenschappen:
- Speedfreak geventileerde race stof aan de voorkant van het bovenste gedeelte
- Velocity mesh achterkant geeft windtunnel bewezen snelheid op de fiets
- 30cm YKK rits op de rug
- FreeAero 2 hydro- en aero-geoptimaliseerde zakken
- Zacht-afgeronde armgaten om schaven te verminderen
- Instadry Speed stof op short is snel in het zwemmen met minimale wateropname
- KISS Tri zeem is comfortabel op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- 2 kleine zakken op de heup voor voeding tijdens het hardlopen
- Giro Air been gripper
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 161 gram (L)

Castelli heeft zijn triathlon kleding laten beoordelen door professionele triathleten. Deze beoordeling vindt u in onderstaande tabel per dicipline op een schaalverdeling van één tot en met vijf sterren:

Triathlon afstanden
Volledige Triathlon *****
Halve Triathlon *****
Olympische Triathlon ****
Sprint Triathlon ***


Tip:
 houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Rits Rits achterkant
  • Kleur Wit
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Castelli triathlon 2020
  •   Castelli zomer 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren 16% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren (TS23MACT108)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren 33% Korting Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren (8622093-010)

Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit. Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof. In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen. Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water. Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd. En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel. Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,95

€199,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren 30% Korting Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren (8624091-010)

Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€249,95

€174,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren 17% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren (TS25MACTP117)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€170,-

€139,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren 16% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren (MP11..37)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€179,-

€149,95

  Je bespaart €29,05 (incl. BTW)

BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw zwart heren 10% Korting BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw zwart heren (0223001-125)

Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€244,95

€219,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli Free tri ITU suit rits achterzijde mouwloos wit/zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.