Castelli PR speed trisuit korte mouwen zwart/zilver heren  20091-870 33% Korting

Castelli PR speed trisuit korte mouwen zwart/zilver heren

20091-870 | Schrijf de eerste review! 59223 59223 8050949079546

De Castelli PR speed suit zal je helpen om nog eerder over de finish te komen.

Het pak is aerodynamisch, maakt gebruik van een ondersteunende maar relatief dunne KISS Tri zeem en is ideaal voor halve en volle Ironmans.

Castelli heeft een ongelooflijk dunne, gladde stof gebruikt voor het bovenlichaam, waardoor het gewicht tot een minimum wordt beperkt, en het lycragehalte zorgt ervoor dat het vocht snel verdampt.

Het pak sluit als een tweede huid op het lichaam aan, maar zal dankzij de hoge rekbaarheid nooit in de weg zitten.

Door middel van de handige rits kun je zelf de maten van ventilatie aanpassen en met twee achterzakken heb je voldoende opbergruimte.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€299,95

199,95 €199,95

Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Geschikt voor wielrennen, hardlopen en zwemmen
- Pro-level uitvoering ideaal voor lange afstanden
- Zeer aerodynamisch op de fiets
- Werkt verkoelend tijdens hardlopen
- 50-denier materiaal aan bovenzijde is dun en soepel voor minimaal gewicht
- Siliconen strips op de mouwen verminderen luchtweerstand
- Mouwen op ellebooglengte
- Voorzien van 2 opbergvakken op achterzijde
- Bevat KISS Tri Pad
- Kleur: Silver gray/Black
- Gewicht: 251 gram (L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli Zomer 2022
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli core tri suit short sleeve zwart heren 18% Korting Castelli core tri suit short sleeve zwart heren (8625085-010)

De Castelli Core Tri Suit Short Sleeve is het perfecte instapmodel voor triatleten die topprestaties willen leveren zonder het topsegment te betalen. Dankzij het aerodynamische ontwerp met korte mouwen, comfortabele KISS Tri-zeem en praktische details zoals een 3/4-rits en twee platte achterzakken, biedt dit trisuit alles wat je nodig hebt voor een succesvolle race. Licht, ademend en ontworpen met technologie uit Castelli’s premiumlijn is deze trisuit ideaal voor zowel korte als lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€160,-

€129,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw Artillery Green/Violent Orange heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw Artillery Green/Violent Orange heren (0224006-047)

De Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren (0222001-125)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren 10% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren (NR11..08)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,-

€268,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

2XU Core Trisuit Zwart Heren 20% Korting 2XU Core Trisuit Zwart Heren (MT7398D-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,99

€135,95

  Je bespaart €34,04 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex 25% Korting Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex (1016-WHG)

De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.

De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€470,-

€349,95

  Je bespaart €120,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli PR speed trisuit korte mouwen zwart/zilver heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.