De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.
De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fietsen: Het doel is uitsluitend meer snelheid geweest. Daarom hebben we ons gericht op het op nieuwe manieren gebruiken en afstemmen van de aerodynamica bij de ontwikkeling van het unieke gladde materiaal van het bovenstuk en de speciale luchtweerstand-geoptimaliseerde reliëfs op de rug en mouwen, zodat nog meer snelheid wordt gegenereerd uit de watt dat getrapt wordt.
Zwemmen: Het flexibele bovenstuk geeft veel bewegingsvrijheid en de waterafstotende beenstukken verbeteren je zwemmen. En als je uit het water komt, is je pak snel droog.
Hardlopen: Het materiaal van de beenstukken van het pak zijn geweven om echte 4-way stretch en een sportcompressie van 10-12 mmHg-druk te bereiken, waardoor de vermoeidheid in de spieren wordt uitgesteld. Vanwege de aerodynamische eigenschappen zijn de speciale zijzakken op de dijen vervangen door 2 binnenzakken die zijn ontwikkeld in nauwe samenwerking met de voormalige dubbele winnaar van IM Hawaii, Patrick Lange. De vakken voor voeding bevinden zich aan de binnenkant van het buikpaneel zonder je bewegingspatroon te belemmeren.
Kenmerken:
-SuperBlack stof op de benen, Made in France
-SuperFast-stof op het bovenlichaam, gemaakt in Italië
-Elastische YKK-ritssluiting aan de voorkant
-Zacht en elastisch fleecekussen, gemaakt in Italië
-Binnenzakken voor energieproducten
-Unisex product
-Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
-STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen
- Dit product is RACE-FITen speciaal ontworpen om strak op het lichaam te zitten voor een optimale functie. Kies je normale maat, maar je moet wel weten dat het product op je lichaam zit als een tweede huid. Als je een lossere pasvorm wilt, ga dan een maat groter. Zit je meestal tussen twee maten in, kies dan de grootste maat.
Materiaal: Benen: 71% polyamide, 29% elastaan. Bovenlichaam: 78% polyester, 22% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
12% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren
(0224007-201)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
17% Korting
Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren
(TS21MACTS108)
De Zone3 Activate trisuit korte mouw is het perfecte instapmodel voor beginnende triatleten, maar ook geschikt voor ervaren sporters die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit om in te trainen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding, ademende Lycra-stof en de Tri-lite zeem geniet je van comfort, bewegingsvrijheid en prestaties tijdens elke discipline. Of je nu een sprint- of kwarttriatlon doet, met dit trisuit ben je klaar voor elke uitdaging.
€139,-
€114,95Je bespaart €24,05 (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw Immortal Blue/Pearl White heren
(0223001-105)
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€219,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
12% Korting
Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren
(TS23MACT108)
De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.
€119,95
€104,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
19% Korting
Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren
(MP11..37)
Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€179,-
€144,95Je bespaart €34,05 (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren
(TS24MMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Fusion TEMPO! Suit korte mouw ocean unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.