Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex  1001-BLK 10% Korting

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex

1001-BLK | Schrijf de eerste review! 88212 88212

De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.

De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.

Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.

Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.

 

 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

214,95 €214,95

Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
-Zachte en rekbare fleecevoering
-Vrijgesneden materiaal op mouwen en benen met gesublimeerd Fusion-logo
- Zakken aan de buitenkant van de dijen voor gels (tot 3 per zak)
- Unisex product
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Europa bij de FUSION.FACTOR
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product. Dat betekent dat alle onderdelen, zoals stoffen, draden, transfers, ritsen, elastiek, labels, enz., getest en goedgekeurd zijn volgens de norm en dus geen schadelijke stoffen bevatten.
- Dit product is RACE FIT en speciaal ontworpen om zeer strak te passen voor een optimale werking. Kies uw normale maat, maar verwacht dat het product als lijm op het lichaam past. Ga voor een lossere pasvorm een maat groter. Als u meestal tussen twee maten in zit, kies dan de grootste maat.

Materiaal: 77% polyamide, 23% elastaan

Specificaties
  • Merken Fusion
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Unisex
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren (0224002-042)

De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren 19% Korting Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren (TS20MLAS101)

De Zone3 Lava long distance FZ aero is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€309,95

€249,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren 24% Korting Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren (TS25MAPSL117)

De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€150,-

€112,95

  Je bespaart €37,05 (incl. BTW)

Castelli sanremo speed suit korte mouw zwart heren 20% Korting Castelli sanremo speed suit korte mouw zwart heren (4525077-010)

Het Castelli sanremo s speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€239,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren 16% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren (TS23MACT108)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren (0224009-123)

De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.