11% Korting
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling:
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die hun prestaties naar een hoger niveau willen tillen, zonder concessies te doen aan comfort of functionaliteit. Of je nu een ervaren Ironman-finisher bent of voor het eerst een langeafstandstriathlon aangaat: dit trisuit is gebouwd om jou bij elke kilometer te ondersteunen.
Dit trisuit is geoptimaliseerd voor atleten die lange- of middellangeafstandsraces voltooien. Denk aan een volledige Ironman (9 – 11 uur racetijd) of halve afstand (4 – 6 uur). De TEMPO! TWO is iets vergevingsgezinder dan het absolute topmodel TEMPO! ONE, dankzij de iets lossere pasvorm, ideaal voor atleten die prestaties willen combineren met draagcomfort.
De mesh-voorzijde van het pak zorgt voor uitstekende ventilatie tijdens warme races of intensieve trainingen. Tegelijkertijd biedt de rugzijde maximale bescherming tegen de zon met een UPF 50+ waarde, ideaal tijdens lange etappes op de fiets of tijdens het lopen in volle zon. De aerodynamische mouwen zijn ontwikkeld in de windtunnel en dragen bij aan een gestroomlijnd profiel.
Tijdens een lange race is snelle toegang tot voeding extra belangrijk. De TEMPO! TWO is daarom uitgerust met twee zijvakken op de dijen en een aerodynamisch geplaatste rugzak. Deze vakken zorgen ervoor dat gels, repen en ander race-benodigheden altijd binnen handbereik zijn, zonder extra luchtweerstand te creëren.
Het geïntegreerde zeem bestaat uit een zachte, elastische fleece pad uit Italië. Deze zorgt voor langdurig zitcomfort op de fiets, zonder de mobiliteit tijdens het lopen of zwemmen te beperken. Ideaal voor lange wedstrijden waarbij comfort net zo belangrijk is als snelheid.
Zoals je van Fusion mag verwachten, is ook de TEMPO! TWO Tri Suit vervaardigd met hoogwaardige stoffen uit Frankrijk en Italië. De Powerlock-stiksels zorgen voor extra duurzaamheid, terwijl de elastische YKK®-rits eenvoudig te openen en sluiten is. Alles is geproduceerd in Fusions eigen Europese werkplaats onder strenge kwaliteitscontrole.
De TEMPO! TWO Tri Suit is speciaal ontwikkeld voor triatleten die deelnemen aan midden- of langeafstandsraces. Denk aan een halve of hele Ironman met een racetijd van 4 tot 11 uur. Dankzij de balans tussen aerodynamica, comfort en gebruiksgemak is dit trisuit ideaal voor zowel ambitieuze recreanten als ervaren atleten.
Ja, de rugzijde van de suit is gemaakt van een UV-beschermende stof met UPF 50+, wat neerkomt op maximale zonbescherming. Ideaal voor lange races onder een felle zon, vooral tijdens het fietsen of lopen.
Zeker. De suit is voorzien van een Italiaanse elastische fleece pad, speciaal ontworpen voor langdurig zitcomfort tijdens het fietsen, zonder je bewegingsvrijheid te beperken bij het zwemmen en lopen.
Ja. De mesh-panelen aan de voorzijde zorgen voor uitstekende ventilatie en ademend vermogen, zelfs tijdens intensieve inspanning in warme weersomstandigheden. De rugzijde is juist extra beschermend tegen de zon, waardoor je altijd optimaal presteert.
Het suit heeft drie functionele zakken:
De suit is duurzaam geproduceerd in Europa en afgewerkt met Fusion Powerlock-stiksels voor langdurige stevigheid en comfort, zelfs bij intensief gebruik.
De pasvorm is nauwsluitend, maar iets vergevingsgezinder dan bij het TEMPO! ONE topmodel. Dit maakt de suit comfortabeler voor langere races of atleten die net iets meer bewegingsvrijheid willen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren
(0219008-010)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
20% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren
(TS25MACTP117)
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€134,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
7% Korting
Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren
(SP11)
De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.
€129,-
€119,95Je bespaart €9,05 (incl. BTW)
15% Korting
Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren
(G20119C35)
De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden. De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden. Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.
€225,-
€189,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/wit heren
(0219008-2022-120)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€84,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren
(8622090-383)
De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€169,95
€129,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.