11% Korting
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling:
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die hun prestaties naar een hoger niveau willen tillen, zonder concessies te doen aan comfort of functionaliteit. Of je nu een ervaren Ironman-finisher bent of voor het eerst een langeafstandstriathlon aangaat: dit trisuit is gebouwd om jou bij elke kilometer te ondersteunen.
Dit trisuit is geoptimaliseerd voor atleten die lange- of middellangeafstandsraces voltooien. Denk aan een volledige Ironman (9 – 11 uur racetijd) of halve afstand (4 – 6 uur). De TEMPO! TWO is iets vergevingsgezinder dan het absolute topmodel TEMPO! ONE, dankzij de iets lossere pasvorm, ideaal voor atleten die prestaties willen combineren met draagcomfort.
De mesh-voorzijde van het pak zorgt voor uitstekende ventilatie tijdens warme races of intensieve trainingen. Tegelijkertijd biedt de rugzijde maximale bescherming tegen de zon met een UPF 50+ waarde, ideaal tijdens lange etappes op de fiets of tijdens het lopen in volle zon. De aerodynamische mouwen zijn ontwikkeld in de windtunnel en dragen bij aan een gestroomlijnd profiel.
Tijdens een lange race is snelle toegang tot voeding extra belangrijk. De TEMPO! TWO is daarom uitgerust met twee zijvakken op de dijen en een aerodynamisch geplaatste rugzak. Deze vakken zorgen ervoor dat gels, repen en ander race-benodigheden altijd binnen handbereik zijn, zonder extra luchtweerstand te creëren.
Het geïntegreerde zeem bestaat uit een zachte, elastische fleece pad uit Italië. Deze zorgt voor langdurig zitcomfort op de fiets, zonder de mobiliteit tijdens het lopen of zwemmen te beperken. Ideaal voor lange wedstrijden waarbij comfort net zo belangrijk is als snelheid.
Zoals je van Fusion mag verwachten, is ook de TEMPO! TWO Tri Suit vervaardigd met hoogwaardige stoffen uit Frankrijk en Italië. De Powerlock-stiksels zorgen voor extra duurzaamheid, terwijl de elastische YKK®-rits eenvoudig te openen en sluiten is. Alles is geproduceerd in Fusions eigen Europese werkplaats onder strenge kwaliteitscontrole.
De TEMPO! TWO Tri Suit is speciaal ontwikkeld voor triatleten die deelnemen aan midden- of langeafstandsraces. Denk aan een halve of hele Ironman met een racetijd van 4 tot 11 uur. Dankzij de balans tussen aerodynamica, comfort en gebruiksgemak is dit trisuit ideaal voor zowel ambitieuze recreanten als ervaren atleten.
Ja, de rugzijde van de suit is gemaakt van een UV-beschermende stof met UPF 50+, wat neerkomt op maximale zonbescherming. Ideaal voor lange races onder een felle zon, vooral tijdens het fietsen of lopen.
Zeker. De suit is voorzien van een Italiaanse elastische fleece pad, speciaal ontworpen voor langdurig zitcomfort tijdens het fietsen, zonder je bewegingsvrijheid te beperken bij het zwemmen en lopen.
Ja. De mesh-panelen aan de voorzijde zorgen voor uitstekende ventilatie en ademend vermogen, zelfs tijdens intensieve inspanning in warme weersomstandigheden. De rugzijde is juist extra beschermend tegen de zon, waardoor je altijd optimaal presteert.
Het suit heeft drie functionele zakken:
De suit is duurzaam geproduceerd in Europa en afgewerkt met Fusion Powerlock-stiksels voor langdurige stevigheid en comfort, zelfs bij intensief gebruik.
De pasvorm is nauwsluitend, maar iets vergevingsgezinder dan bij het TEMPO! ONE topmodel. Dit maakt de suit comfortabeler voor langere races of atleten die net iets meer bewegingsvrijheid willen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
34% Korting
Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex
(1016-LIM)
De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex is ontworpen voor triatleten die geen compromissen sluiten op wedstrijddag. Dit high-performance trisuit combineert aerodynamica, comfort en slimme details voor wie gaat voor een podiumplek, persoonlijk record of Kona-ticket. Windtunnelgetest, voorzien van waterafstotende stoffen, compressie op de benen en een subtiele fleece zeem voor optimaal comfort op de fiets. De geïntegreerde voedingszakken en extreme UPF 50+ zonbescherming maken dit pak compleet. Voor wie snelheid en efficiëntie net zo serieus neemt als de sport zelf.
€469,95
€309,95Je bespaart €160,- (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw groen heren
(0223001-038)
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€219,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
20% Korting
2XU Core Trisuit Azure Blue/Midnight heren
(MT7398D-AZB/MDN)
Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€169,99
€135,95Je bespaart €34,04 (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren
(0224007-202)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren
(0224007-201)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren
(TS24MMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.