11% Korting
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling:
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die hun prestaties naar een hoger niveau willen tillen, zonder concessies te doen aan comfort of functionaliteit. Of je nu een ervaren Ironman-finisher bent of voor het eerst een langeafstandstriathlon aangaat: dit trisuit is gebouwd om jou bij elke kilometer te ondersteunen.
Dit trisuit is geoptimaliseerd voor atleten die lange- of middellangeafstandsraces voltooien. Denk aan een volledige Ironman (9 – 11 uur racetijd) of halve afstand (4 – 6 uur). De TEMPO! TWO is iets vergevingsgezinder dan het absolute topmodel TEMPO! ONE, dankzij de iets lossere pasvorm, ideaal voor atleten die prestaties willen combineren met draagcomfort.
De mesh-voorzijde van het pak zorgt voor uitstekende ventilatie tijdens warme races of intensieve trainingen. Tegelijkertijd biedt de rugzijde maximale bescherming tegen de zon met een UPF 50+ waarde, ideaal tijdens lange etappes op de fiets of tijdens het lopen in volle zon. De aerodynamische mouwen zijn ontwikkeld in de windtunnel en dragen bij aan een gestroomlijnd profiel.
Tijdens een lange race is snelle toegang tot voeding extra belangrijk. De TEMPO! TWO is daarom uitgerust met twee zijvakken op de dijen en een aerodynamisch geplaatste rugzak. Deze vakken zorgen ervoor dat gels, repen en ander race-benodigheden altijd binnen handbereik zijn, zonder extra luchtweerstand te creëren.
Het geïntegreerde zeem bestaat uit een zachte, elastische fleece pad uit Italië. Deze zorgt voor langdurig zitcomfort op de fiets, zonder de mobiliteit tijdens het lopen of zwemmen te beperken. Ideaal voor lange wedstrijden waarbij comfort net zo belangrijk is als snelheid.
Zoals je van Fusion mag verwachten, is ook de TEMPO! TWO Tri Suit vervaardigd met hoogwaardige stoffen uit Frankrijk en Italië. De Powerlock-stiksels zorgen voor extra duurzaamheid, terwijl de elastische YKK®-rits eenvoudig te openen en sluiten is. Alles is geproduceerd in Fusions eigen Europese werkplaats onder strenge kwaliteitscontrole.
De TEMPO! TWO Tri Suit is speciaal ontwikkeld voor triatleten die deelnemen aan midden- of langeafstandsraces. Denk aan een halve of hele Ironman met een racetijd van 4 tot 11 uur. Dankzij de balans tussen aerodynamica, comfort en gebruiksgemak is dit trisuit ideaal voor zowel ambitieuze recreanten als ervaren atleten.
Ja, de rugzijde van de suit is gemaakt van een UV-beschermende stof met UPF 50+, wat neerkomt op maximale zonbescherming. Ideaal voor lange races onder een felle zon, vooral tijdens het fietsen of lopen.
Zeker. De suit is voorzien van een Italiaanse elastische fleece pad, speciaal ontworpen voor langdurig zitcomfort tijdens het fietsen, zonder je bewegingsvrijheid te beperken bij het zwemmen en lopen.
Ja. De mesh-panelen aan de voorzijde zorgen voor uitstekende ventilatie en ademend vermogen, zelfs tijdens intensieve inspanning in warme weersomstandigheden. De rugzijde is juist extra beschermend tegen de zon, waardoor je altijd optimaal presteert.
Het suit heeft drie functionele zakken:
De suit is duurzaam geproduceerd in Europa en afgewerkt met Fusion Powerlock-stiksels voor langdurige stevigheid en comfort, zelfs bij intensief gebruik.
De pasvorm is nauwsluitend, maar iets vergevingsgezinder dan bij het TEMPO! ONE topmodel. Dit maakt de suit comfortabeler voor langere races of atleten die net iets meer bewegingsvrijheid willen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
22% Korting
Zone3 Lava korte mouw trisuit grijs heren
(TS23MLSS109)
De Zone3 Lava Aero trisuit is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€309,95
€239,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren
(8622090-383)
De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€169,95
€129,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
25% Korting
2XU Light speed front zip trisuit mouwloos groen heren
(MT6660d-FGR/RAF)
Het 2XU Light speed front zip trisuit mouwloos biedt ongeëvenaarde aerodynamica, warmte dempende technologie en superieure spier stabilisatie. In overeenstemming met RMIT University onderzoek naar koeling en ventilatie om de uitdagingen van de lange afstand wedstrijden te winnen. Om vermoeidheid te voorkomen en spierbewegingen te verminderen, bestaat dit trisuit uit lichtgewicht en krachtige PWX stof met circulair gebreide 360 graden stretch. Gemakkelijk toegankelijke achterste envelopzakken bieden voldoende veilige opslag voor je race-dag benodigdheden.
€269,95
€199,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
19% Korting
Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren
(TS23MAFS101)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€304,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
15% Korting
Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos dark blue heren
(G10185C35)
Ontdek de Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos Voor pure prestaties in elke discipline. De Sailfish Trisuit Perform 1 Mouwloos is ontworpen voor triatleten die het maximale uit hun prestaties willen halen. Deze hoogwaardige trisuit combineert comfort, functionaliteit en bewegingsvrijheid – perfect voor zowel trainingen als wedstrijden op korte en middellange afstanden.
€224,95
€189,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
11% Korting
Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren
(MP12..00)
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€159,-
€139,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.