Ironman trisuit back zip mouwloos Aero wit/ENG heren  IMA500-03/ENG Uitverkoop

Ironman trisuit back zip mouwloos Aero wit/ENG heren

IMA500-03/ENG | Schrijf de eerste review! 39096 39096 8719831502561

Haal het maximale uit de wedstrijd met het Ironman trisuit back zip mouwloos Aero wit/ENG heren.

Met dit aërodynamische trisuit ben je meteen klaar om te gaan zowel in het water als op de fiets en tijdens het loop gedeelte.

Gemaakt van een sneldrogende stof, voorzien van zeer comfortabele grippers op de benen en een super comfortable geperforeerde zeem.

De Aero beschikt over een handige rits aan de achterkant enn platte naden voor minder wrijving en maximaal draagcomfort.

Een goed triathlon suit voor een ongekend scherpe prijs!


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€149,95

54,95 €54,95

Je bespaart €95,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Ironman trisuit back zip mouwloos Aero wit/ENG heren

Eigenschappen:
- Voorzien van een mooie engelse print
- Super gestroomlijnd
- Flatlock platte naden
- Strakke pasvorm 
- Rits aan de achterzijde
- Naadloze chamois gemaakt van geborstelde Nylon/Lycra met antibacterieële afwerking, biedt comfort en voorkomt irritatie
- Silicone beengrijpers

Specificaties
  • Merken Ironman
  • Rits Rits achterkant
  • Kleur Wit
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren 20% Korting 2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren (MT6426d-BLK/WHT)

Het 2XU Perform mouwloos trisuit geeft u een opvallende prestatie op de korte en lange afstand Het trisuit is ontworpen om u te helpen aan een overwinning. Door de geavanceerde ventilatie en koel technieken helpt het trisuit u om alle raceomstandigheden te weerstaan zonder in te leveren aan snelheid of vorm.. Met extra spierondersteuning om vermoeidheid te minimaliseren, stabilisatie om blessures te voorkomen en een toonaangevende aerodynamica, is het je go-to Trisuit voor je volgende wedstrijd.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

2XU Core Sleeved Trisuit Black/White Heren  20% Korting 2XU Core Sleeved Trisuit Black/White Heren (MT7397D-BLK/WHT)

De 2XU Core Sleeved Trisuit is ontworpen met alles wat je nodig hebt om je volgende race te voltooien. Met geavanceerde technologieën zorgt deze trisuit ervoor dat niets je tegenhoudt, zodat jij je volledig kunt concentreren op het behalen van je persoonlijke record.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,99

€151,95

  Je bespaart €38,04 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren (0224007-202)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren 19% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren (TS23MAFS101)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€379,95

€304,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren 15% Korting Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren (G20119C35)

De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden. De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden. Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€225,-

€189,95

  Je bespaart €35,05 (incl. BTW)

Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren 30% Korting Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren (8624091-010)

Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€249,95

€174,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Ironman trisuit back zip mouwloos Aero wit/ENG heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.