Orca 226 kompress race trisuit korte mouw zwart/wit heren  GVDD02 Uitverkoop

Orca 226 kompress race trisuit korte mouw zwart/wit heren

GVDD02 | Schrijf de eerste review! 32816 32816 8434446002939

Met unieke 'niet-verbonden' middel zorgt de nieuwe 226 korte mouw race voor een snellere wissel en gemakkelijkere toilet onderbrekingen door de volledige rits.

Verhoogde aerodynamica door korte mouwen en nieuwe generatie Stretchskin materiaal maar ook verbeterde spierondersteuning.

Het lichaam blijft wordt koel gehouden door het Vapour-cool materiaal.

Als laatste uitgevoerd met Orca's Tri tech zeem, 2-8mm padding zorgt voor het beste comfort tijdens alle onderdelen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen
179 €179,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca 226 Kompress race trisuit korte mouw zwart/wit heren

Stetchskin next generation zorgt voor een verbeterde aansluiting op het lichaam en zal voelen als een tweede huid. Verbeterde spierondersteuning, aerodyanamica met een uitstekende adembaarheid. Toegepast op de benen, zijpanelen en schouderpanelen voor snelle opdroging en goede UV bescherming.

VapourCool met UPF50+ zon bescherming maakt gebruik van nano-crystal technologie om ervoor te zorgen dat het lichaam koel blijft tijdens intensieve inspanningen. Ook zorgt deze stof voor snelle afvoer van transpiratie onder de armen en op de zijpanelen van het suit.

Open middel door het gebruik van een volledige rits zorgt ervoor dat het trisuit sneller aan/uitgetrokken kan worden. Tevens maakt het onderbrekingen voor de toilet gemakkelijker en sneller.

Tri-tech zeem met 2-8mm gevormde, gesneden raden geeft deze zeem een een 110kg dichtheid. Deze PU foam zeem is gekalibreerd en speciaal ontworpen voor de triathleet om tijdens alle onderdelen specifiek te bewegen. Zeer fijne padding met snelle opdroging en vermijding van irritaties!

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Wit
  •   Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren 10% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren (NR11..15)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,-

€268,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren 16% Korting Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren (G20118C10)

Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€274,95

€229,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren (0224007-201)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

2XU Light speed front zip trisuit mouwloos groen heren 10% Korting 2XU Light speed front zip trisuit mouwloos groen heren (MT6660d-FGR/RAF)

Het 2XU Light speed front zip trisuit mouwloos biedt ongeëvenaarde aerodynamica, warmte dempende technologie en superieure spier stabilisatie. In overeenstemming met RMIT University onderzoek naar koeling en ventilatie om de uitdagingen van de lange afstand wedstrijden te winnen. Om vermoeidheid te voorkomen en spierbewegingen te verminderen, bestaat dit trisuit uit lichtgewicht en krachtige PWX stof met circulair gebreide 360 graden stretch. Gemakkelijk toegankelijke achterste envelopzakken bieden voldoende veilige opslag voor je race-dag benodigdheden.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€269,95

€242,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren 27% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren (0219008-120)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€179,95

€129,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

2XU Core trisuit korte mouw zwart heren 20% Korting 2XU Core trisuit korte mouw zwart heren (MT7043d-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€151,95

  Je bespaart €38,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca 226 kompress race trisuit korte mouw zwart/wit heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.