Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart heren  HVD002 Uitverkoop

Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart heren

HVD002 | Schrijf de eerste review! 36850 36850 8434446215711

De Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart heren zorgt voor een perfecte aerodynamica, spierondersteuning, natuurlijke koeling en maximaal comfort op de lange afstand door de unieke combinatie/mix van Stretchskin en Vapour-cool materiaal.

Gemaakt met schuine, beschermde zakken die zorgen voor voldoende opslagruimte.

Daarnaast uitgevoerd met Orca's Tri tech zeem, de 2-8mm padding zorgt voor het beste comfort tijdens alle onderdelen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€149,-

109,95 €109,95

Je bespaart €39,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart heren

Stetchskin next generation zorgt voor een verbeterde aansluiting op het lichaam en zal voelen als een tweede huid. Verbeterde spierondersteuning, aerodyanamica met een uitstekende adembaarheid. Toegepast op de benen, zijpanelen en schouderpanelen voor snelle opdroging en goede UV bescherming.

VapourCool met UPF50+ zon bescherming maakt gebruik van nano-crystal technologie om ervoor te zorgen dat het lichaam koel blijft tijdens intensieve inspanningen. Ook zorgt deze stof voor snelle afvoer van transpiratie onder de armen en op de zijpanelen van het suit.

Tri-tech zeem met 2-8mm gevormde, gesneden naden geeft deze zeem een 110kg dichtheid. Deze PU foam zeem is gekalibreerd en speciaal ontworpen voor de triathleet om tijdens alle onderdelen specifiek te bewegen. Zeer fijne padding met snelle opdroging en vermijding van irritaties!

Twee zakken die schuin zijn geplaatst en afgedekt worden zijn geplaatst op de onderrug. Zeer gemakkelijk bereikbaar en voldoende ruimte voor voeding.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Orca triathlon 2018
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Light Speed React Sleeved Trisuit Black/White heren 10% Korting 2XU Light Speed React Sleeved Trisuit Black/White heren (MT7393D-BLK/WHT)

Ontdek de 2XU Light Speed React Sleeved Trisuit ontwikkeld met inzichten uit tests met onze elite-ambassadeurs en onderzoek naar skinsuits van de Tour de France, biedt de Light Speed React Trisuit uitzonderlijke aerodynamica, geavanceerde koelingstechnologie en ongeëvenaarde spierstabilisatie. De ultieme keuze voor langeafstandsraces.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,99

€314,95

  Je bespaart €35,04 (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren 17% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren (8625083-101)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€188,95

  Je bespaart €41,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren 10% Korting Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren (TS21MACTS108)

De Zone3 Activate trisuit korte mouw is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,-

€124,95

  Je bespaart €14,05 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren 27% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren (0219008-120)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€129,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

2XU Core Sleeved Trisuit Black/White Heren  10% Korting 2XU Core Sleeved Trisuit Black/White Heren (MT7397D-BLK/WHT)

De 2XU Core Sleeved Trisuit is ontworpen met alles wat je nodig hebt om je volgende race te voltooien. Met geavanceerde technologieën zorgt deze trisuit ervoor dat niets je tegenhoudt, zodat jij je volledig kunt concentreren op het behalen van je persoonlijke record.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,99

€170,95

  Je bespaart €19,04 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren (0224007-203)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.