Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart/wit heren  GVD002 Uitverkoop

Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart/wit heren

GVD002 | Schrijf de eerste review! 32820 32820 8434446002069

Door de unieke combinatie/mix van Stretchskin en Vapour-cool materiaal zorgt orca's 226 kompress trisuit voor een perfecte aerodynamica, spierondersteuning, natuurlijke koeling en maximaal comfort op de lange afstand.

Gemaakt met schuine beschermde zakken die zorgen voor voldoende opslagruimte.

Als laatste uitgevoerd met Orca's Tri tech zeem, 2-8mm padding zorgt voor het beste comfort tijdens alle onderdelen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€149,-

99,95 €99,95

Je bespaart €49,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca 226 Kompress race trisuit mouwloos zwart/wit heren

Stetchskin next generation zorgt voor een verbeterde aansluiting op het lichaam en zal voelen als een tweede huid. Verbeterde spierondersteuning, aerodyanamica met een uitstekende adembaarheid. Toegepast op de benen, zijpanelen en schouderpanelen voor snelle opdroging en goede UV bescherming.

VapourCool met UPF50+ zon bescherming maakt gebruik van nano-crystal technologie om ervoor te zorgen dat het lichaam koel blijft tijdens intensieve inspanningen. Ook zorgt deze stof voor snelle afvoer van transpiratie onder de armen en op de zijpanelen van het suit.

Tri-tech zeem met 2-8mm gevormde, gesneden raden geeft deze zeem een een 110kg dichtheid. Deze PU foam zeem is gekalibreerd en speciaal ontworpen voor de triathleet om tijdens alle onderdelen specifiek te bewegen. Zeer fijne padding met snelle opdroging en vermijding van irritaties!

Opslag, twee zakken die schuin zijn geplaatst en afgedekt worden zijn geplaatst op de onderrug. Zeer gemakkelijker bereikbaar en voldoende ruimte voor voeding.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Wit
  •   Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Orca triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren 15% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren (NR11..15)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,-

€251,95

  Je bespaart €47,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Suit korte mouw ocean unisex 20% Korting Fusion TEMPO! Suit korte mouw ocean unisex (1016-OCE)

De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.

De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€470,-

€374,95

  Je bespaart €95,05 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren (0224007-202)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren 7% Korting Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren (SP11)

De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,-

€119,95

  Je bespaart €9,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex 10% Korting Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex (1001-NIB)

De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€214,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren 16% Korting Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren (G20118C10)

Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€274,95

€229,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart/wit heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.