Orca core aero race trisuit korte mouwen zwart heren  KC1101 Uitverkoop

Orca core aero race trisuit korte mouwen zwart heren

KC1101 | Schrijf de eerste review! 59763 59763 8434446634864

De Orca core aero short sleeve is een speciaal ontworpen racepak met korte mouwen is comfortabel en biedt u de mogelijkheid om de maximale aërodynamische prestaties te bereiken.

De stof is hoogwaardig Italiaans en gemaakt van gerecycled nylon. Dit zorgt voor een uitstekend ademend vermogen en perfecte pasvorm.

Dankzij handige achterzakken zijn uw voeding en gels binnen handbereik.

Door de beengrip blijft het pak ten allen tijde op zijn plaats.

Het exclusieve Orca-zeem biedt ook comfort voor elke afstand.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€149,-

89,95 €89,95

Je bespaart €59,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Ontwerp met korte mouwen:
Door gebruik te maken van testen in windtunnels zijn de aerodynamische producten ontwikkeld. Hier zijn de maximale prestaties tusssen de mouwloze en met mouwen versie geverifieerd. Daarnaast biedt dit ontwerp u extra bescherming tegen de zon.

Stoffen met een lange levensduur:
Door gebruik te maken van de duurzame Italiaanse stof die gemaakt is van Lycra Extra Life is het pak nog beter bestand tegen slijtage.

Aquastretch:
Door de Orca Enduro waterafstodende coating zal u tijdens het zwemmen door het water glijden. Daarnaast zorgt de lichtgewichte stof voor een super ademend vermogen en een snelle verwerking van het vocht.

Zijpanelen:
De vapour zijpanelen bieden meer comfort en een groter ademened vermogen waar je dat het meest nodig hebt.

Tri-Support zeem:
De populaire tri-tech zeem van Italiaanse makelij is met 6mm speciaal ontworpen voor vrouwen. De zeem heeft een dichtheid van 120 kg/m3 en biedt meer comfort op de fiets en is weer snel droog.

Eco vriendelijk:
De stof is gemaakt van 80% gerecycled nylon.

Elastische grip:
Het elastische onderstuk houdt de broek op zijn plaats en zorgt voor een ongeëvenaard comfort.

Opbergruimte:
Binnen handbereik zijn er handige achterzakken die u alle ruimte geven om uw voeding in op te bergen.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart 50% Korting BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart (0219006-2022-010)

Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€79,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart heren 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart heren (0219008-2022-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€169,95

€84,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 12% Korting BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 (0219006-010)

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren 16% Korting Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren (G20118C10)

Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€274,95

€229,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren (0224002-042)

De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli sanremo speed suit korte mouw zwart heren 16% Korting Castelli sanremo speed suit korte mouw zwart heren (4525077-010)

Het Castelli sanremo s speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€299,95

€249,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca core aero race trisuit korte mouwen zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.