Orca Core Basic Race trisuit zwart/wit heren 2015

DVCF02 | Schrijf de eerste review! 20236 20236 8427011185755

Een onverslaanbare alleskunner voor een geweldige prijs, de Orca Core Basic Race trisuit zwart/wit heren 2015 is een essentieel, comfortabel, hoogwaardig racesuit dat al uw basisbehoeften dekt.

Orca AquaGlide is opnieuw ontworpen als een hoger kaliber stof - strakker gebreid, voor lichter, meer ademend comfort en verhoogde duurzaamheid.

Waterbestendige eigenschappen bevorderen de snelheid door het water, terwijl het de wateropname minimaliseert.

Met Lycra in een polyamide garen voor extra bescherming tegen bacteriën AquaGlide houdt atleten koel, droog en comfortabel.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€99,95

84,95 €84,95

Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Core Basic Race trisuit zwart/wit heren 2015

Een onverslaanbare alleskunner voor een geweldige prijs, de Orca Core Basic Race Suit is een essentieel, comfortabel, hoogwaardig racesuit dat al uw basisbehoeften dekt. De Core Basic beschikt over Orca AquaGlide stoftechnologie. Orca AquaGlide is opnieuw ontworpen als een hoger kaliber stof - strakker gebreid, voor lichter, meer ademend comfort en verhoogde duurzaamheid. Waterbestendige eigenschappen bevorderen de snelheid door het water, terwijl het de wateropname minimaliseert. Met Lycra in een polyamide garen voor extra bescherming tegen bacteriën AquaGlide houdt atleten koel, droog en comfortabel.

COMFORT
Geperforeerde fleece zeem biedt ademend comfort op de fiets zonder in de weg te zitten voor het hardlopen-ideaal voor kortere afstanden.

ADEMEND
Vapour borst panelen gecombineerd met een Soft Mesh achterpaneel biedt ademend vermogen waar dat het meest nodig hebben.

PERFORMANCE
Aquaglide stof met Orca Enduro waterafstotende coating verbetert de stroming tijdens het zwemmen.

OPBERGVAK
Centre-achterzak geeft voldoende ruimte voor het mee nemen van voeding, tevens heeft u gemakkelijk toegang tot de zakken tijdens het sporten.

Eigenschappen:
- Aquaglide
- Tri-Mesh
- Extra opbergvakje
- Comfortabele fleece zeem
- Stijlvol

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie Orca triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Light Speed React Sleeved Trisuit Black/White heren 10% Korting 2XU Light Speed React Sleeved Trisuit Black/White heren (MT7393D-BLK/WHT)

Ontdek de 2XU Light Speed React Sleeved Trisuit ontwikkeld met inzichten uit tests met onze elite-ambassadeurs en onderzoek naar skinsuits van de Tour de France, biedt de Light Speed React Trisuit uitzonderlijke aerodynamica, geavanceerde koelingstechnologie en ongeëvenaarde spierstabilisatie. De ultieme keuze voor langeafstandsraces.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,99

€314,95

  Je bespaart €35,04 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren (0219008-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 16% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€360,-

€299,95

  Je bespaart €60,05 (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren 10% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren (NR11..08)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,-

€268,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart heren 17% Korting Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart heren (G10117C10)

Het Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw is gemaakt voor de profs voor de middel- en lang afstand. Terwijl u er aan werkt om uw kracht te optimaliseren, heeft Sailfish de technologie verfijnd om het beste uit hun producten te halen. Dit uiterst innovatieve trisuit biedt u UV-bescherming, uitstekende compressie voor uw spieren en uitstekend comfort. De lichtgewicht, geperforeerde Pro Tripad is gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel en de platte elastische beenmanchet met logo voorkomt effectief uitglijden. Door de rits over de volledige lengte aan de voorzijde is het Aerosuit gemakkelijk en snel uit te trekken. Welkom bij de topklasse in aerodynamisch design: het Sailfish Aerosuit Pro.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€394,95

€324,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren 10% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren (TS23MACT108)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€107,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Core Basic Race trisuit zwart/wit heren 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.