Orca Core race korte mouw trisuit zwart/wit heren  JVC602 Uitverkoop

Orca Core race korte mouw trisuit zwart/wit heren

JVC602 | Schrijf de eerste review! 39507 39507 8434446384578

De Orca Core race korte mouw trisuit zwart/wit heren is super comfortabel en een van de meest gestroomlijnde suits van Orca.

De hoogwaardige Italiaanse stoffen die in de kleding verwerkt zitten zijn gemaakt van gerecycled nylon, dit geeft het suit de perfecte pasvorm in combinatie met bescherming tegen de zon en maximaal ademend vermogen.

De Grippers op de broekspijpen zorgen ervoor dat de broek niet omhoog kruipt.

Gels en repen kunnen snel en gemakkelijk worden opgeborgen in de zakken op de rug.

Het suit is ook voorzien Orca's Tri-zeem, waarmee je comfortabel elke afstand kunt overbruggen.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€149,-

110,95 €110,95

Je bespaart €38,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Core race trisuit korte mouw zwart/wit heren

Korte mouwen
Bij Orca worden de producten altijd met behulp van een windtunnel uitvoerig getest. Hieruit blijkt toch telkens weer dat heen Trisuit met korte mouwen over een betere aerodynamica beschikt dan een mouwloos trisuit. Ook bieden de mouwen extra bescherming tegen de zon.

Long Life Stoffen
De duurzame Italiaanse stof is verwerkt met Lycra Xtra Life, dit maakt de kleding extra slijtvast waardoor ze langer mee gaan.

Aquastretch
Dit lichte materiaal droogt snel en zorgt voor een uitstekend ademend vermogen, terwijl de Orca Enduro waterafstotende coating de weerstand in het water vermindert.

Vapour zijpanelen
In combinatie met het Soft Mesh achterpaneel, bieden deze Vapour zijpanelen een beter ademend vermogen en extra comfort daar waar ja dat het meest nodig hebt.

Tri-Tech zeem
Deze 6 mm Tri-Tech Italiaanse zeem met een dichtheid van 120 Kg/m3 is van hoge kwaliteit.

Milieuvriendelijk
De stoffen zijn gemaakt van 80% gerecycled nylon.

Opbergruimte
De twee zakken op de onderrug bieden genoeg ruimte om al uw gels en repen in op te bergen.

Elastische grippers
De elastische grippers aan de onderzijde van het suit houden de broek op zijn plaats.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren 15% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren (NR11..15)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,-

€251,95

  Je bespaart €47,05 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart heren 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart heren (0219008-2022-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€84,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren (0224009-123)

De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli core tri suit short sleeve blauw heren 6% Korting Castelli core tri suit short sleeve blauw heren (8625085-424)

De Castelli Core Tri Suit Short Sleeve blauw voor heren is jouw betrouwbare partner voor een sterke start in de triathlonsport. Dit betaalbare trisuit combineert de aerodynamica en het comfort van Castelli’s topmodellen met een toegankelijk prijskaartje. Dankzij features als de raw-cut mouwen, KISS Tri-zeem en strategische achterzakken, ben je klaar voor elke afstand, van sprint tot olympisch. Of je nu traint of racet, dit suit levert prestaties zonder overbodige poespas. Professionele looks, functioneel design, en gebouwd om jou naar de finish te brengen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€160,-

€149,95

  Je bespaart €10,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren 16% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren (TS23MACT108)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex 10% Korting Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex (1001-BLK)

De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.    

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€214,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Core race korte mouw trisuit zwart/wit heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.