Uitverkoop
De Orca RS1 Dream Kona Race trisuit zwart/wit heren 2015 is gemaakt voor hoge prestaties op lange afstanden en is ontworpen met de meest recente technieken uit de triatlonindustrie.
Speciaal ontworpen voor de 70.3 Ironman afstanden, is dit pak ideaal voor lange afstandsracen, weer of geen weer.
Uitgevoerd met verschillende technieken om de waterweerstand te verminderen en de snelheid te verhogen zoals, FeatherLite, Carbon 6 en 130grm Oxygen.
Gemaakt met een Geperforeerde 6mm Italiaanse Berenis Breathe Lite zeem + matrix top voor de ultieme bescherming op de langste afstanden.
€219,-
€169,95Je bespaart €49,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca RS1 Dream Kona Race trisuit zwart/wit heren 2015
De Orca RS1 Dream Kona Race suit heren 2015 is gemaakt voor hoge prestaties op lange afstanden en is ontworpen met de meest recente technieken uit de triatlonindustrie. Speciaal ontworpen voor de 70.3 Ironman afstanden, is dit pak ideaal voor lange afstandsracen, weer of geen weer.
WEERSTANDVERMINDERING
Carbon6 water-afstotende coating verminderd de weerstand in het water waardoor het de zwem snelheid verhoogd. Tevens biedt deze technology een verhoogd drijfvermogen door de minimale water opname van de stof.
LIGHTGEWICHT
Met minder dan 100gram gewicht, geven de FeatherLite zij panelen een tweede huid gevoel wat een ultieme bewegingsvrijheid creëert
OPBERGVAKKEN
Handige seam-sealed achterzakken bieden voldoende ruimte om extra voeding mee te nemen voor onderweg. Stevige achterzakken die goed bereikbaar zijn en niet schudden tijdens het hardlopen.
SUPREME COMFORT
Geperforeerde 6mm Italiaanse Berenis Breathe Lite zeem met 60kg dichtheid en een matrix top stof zorgen voor een zeer snelle vochtafname en geven de perfecte bescherming. Gemaakt voor de langste afstanden en het beste comfort! Perfecte pasvorm en zit niet in de weg voor het hardlopen maar lijkt op een fietsbibshort qua bescherming!
HITTE REFLECTEREND
Hoofdzakelijk gemaakt van een Oxygen stof met Cold Black technologie, voelt aan alsof je een wit tri suit draagt. Perfet voor de warme omstandigheden omdat de hitte gereflecteerd wordt en zonder doorschijnende problemen.
Eigenschappen:
- Cold Black technologie is een coating die is aangebracht op de Oxygen stof over de gehele RS1 Dream Kona collectie. Deze Technologie zorgt ervoor dat de zon gereflecteerd wordt waardoor het lijkt of je wit draagt terwijl het zwart is. Dit zorgt ervoor dat je lichaam langer koel blijft in de warmste omstandigheden.
- Orca's exclusieve FeatherLite, is een zeer lichte en dunne stof met een gewicht van slechts 80g gebruikt specifiek op de zijpanelen van het lichaam en op de benen over de volledige RS1 collectie. Het tweede-huid gevoel wordt extra versterkt door deze zeer lichte stof, adembaarheid en vochtreducering. Biedt tevens UV bescherming en met de Carbon 6 Water afstotende coating ben je super snel in het water.
- De 130gsm Oxygen stof gebruikt in de Rs1 Dream Kona is gekozen door het super sneldrogende hydrofoob oppervlak, wat het perfect voor het zwemmen maakt, in combinatie met zijn UV-bescherming en een hoog ademend vermogen dat is net zo belangrijk voor de rest van de race.
- De Carbon 6 waterafstotende coating is aangebracht op de stof om de weerstand maximaal te minimaliseren tijdens het zwemmen. Dit wordt verkregen door het voorkomen van water wat in de garen komt. Dit betekent dat het water over de stof glijdt waardoor het de weerstand verminderd. Omdat het water niet in de garen trekt blijft de stof ook droog dus lichter en biedt het meer drijfvermogen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw wit unisex
(1192-MGN)
De Fusion TEMPO! TWO Trisuit korte mouw wit unisex is het ultieme triatlonpak voor serieuze atleten met een duidelijke missie: pieken op raceday. Dit technisch hoogstaande trisuit combineert aerodynamische innovaties, comfortabele compressie en slimme opbergmogelijkheden. De witte uitvoering biedt maximale zonwering en de beste zichtbaarheid bij warme wedstrijden. Ontwikkeld met feedback van wereldtoppers als Patrick Lange en Sam Laidlow en getest in de windtunnel, is dit pak gebouwd voor snelheid, efficiëntie en podiumresultaten, van sprintafstand tot volledige Ironman.
€299,95
€254,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren
(TS24MREVII103)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€130,95Je bespaart €44,- (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren
(0224007-201)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€88,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren
(8624091-010)
Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak.
De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt.
De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project.
De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica.
De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€174,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart
(0219006-2022-010)
Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Lava korte mouw trisuit grijs heren
(TS23MLSS109)
De Zone3 Lava Aero trisuit is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€309,95
€231,95Je bespaart €78,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca RS1 Dream Kona Race trisuit zwart/wit heren 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.