Sailfish Competition trisuit heren wit 2015  STCOMW Uitverkoop

Sailfish Competition trisuit heren wit 2015

STCOMW | Schrijf de eerste review! 20478 20478 4055083311235

Stijlvol Sailfish Competition trisuit heren wit 2015 met een voorrits en twee ergonomische zakken van netstof.

Sneldrogend polyamide micro dat goed ademt en zweet op uitstekende wijze afvoert.

De zakken zijn van netstof met een verticale opening voor de optimale opslag van benodigdheden. Perfecte pasvorm en marginaal waterdicht.

Ergodynamische broek met een gesublimeerde opdruk op de benen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,-

99 €99,-

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Sailfish Competition trisuit heren wit 2015 

Stijlvol triatlonpak voor heren met een voorrits en twee ergonomische zakken van netstof op de rug en benen voor maximale opslagmogelijkheden. Sneldrogend polyamide micro dat goed ademt en zweet op uitstekende wijze afvoert. Zakken op de pijpen van netstof voor uw sportvoeding. Ergodynamische broek met een gesublimeerde opdruk op de benen. Zakken van netstof met een verticale opening voor de optimale opslag van benodigdheden. Perfecte pasvorm en marginaal waterdicht

Specificaties
  • Merken Sailfish
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie Sailfish triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren 7% Korting Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren (SP11)

De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,-

€119,95

  Je bespaart €9,05 (incl. BTW)

Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren 16% Korting Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren (G20118C10)

Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€274,95

€229,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren 24% Korting Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren (TS25MAPSL117)

De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€150,-

€112,95

  Je bespaart €37,05 (incl. BTW)

Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren 30% Korting Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren (8624091-010)

Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€249,95

€174,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit heren 16% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit heren (MP11..00)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,-

€149,95

  Je bespaart €29,05 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/oranje heren 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/oranje heren (0219008-2022-121)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€84,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Sailfish Competition trisuit heren wit 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.