
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties.
De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen.
Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€152,95Je bespaart €17,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Waarom kiezen voor de Activate+ Short Sleeve Trisuit?
100% gerecyclede performance-materialen
Drie hoogwaardige, gerecyclede stoffen bieden de perfecte balans tussen prestaties en comfort.
Gerecycled mesh rugpaneel
Zorgt voor optimale ventilatie en zweetafvoer, waardoor je koel en droog blijft.
Geavanceerde naden en stiksels
Meer dan tien jaar geperfectioneerd om schuren te minimaliseren en comfort te verhogen.
Sneldrogende stoffen
Vermindert waterabsorptie tijdens het zwemmen en droogt snel op de fiets, wat extra gewicht minimaliseert.
Compressie voor de onderbenen
Biedt spierondersteuning en behoud van vorm, essentieel voor lange afstanden.
Korte mouwen voor extra bescherming
Verbetert de aerodynamica en biedt bescherming tegen de zon.
Tri-Lite pad
Gerecycleerd, variabele dikte chamois voor ultiem comfort tijdens het fietsen.
Gerecycleerde Silicone UFO been-grippers
Voorkomen opkruipen en verminderen huidirritatie.
Handige opbergruimte
Elastische achterzak voor het veilig meenemen van voeding en essentiële items.
Ventilatie-optie
Voorrits voor extra luchtcirculatie tijdens het fietsen en hardlopen.
Prestaties & Duurzaamheid in Perfecte Balans
De Activate+ Short Sleeve Trisuit combineert 100% gerecyclede Italiaanse stoffen met een slim ontworpen pasvorm. De voorpanelen en broekspijpen bieden volledige dekking, compressie en stretch, terwijl het gerecycleerde mesh rugpaneel zorgt voor optimale ademhaling en vochtregulatie.
Met een gerecycleerde chamois, duurzame been-grippers en strategische compressie biedt deze trisuit alles wat je nodig hebt voor topprestaties in elke fase van je triathlon. Of je nu traint of aan de startlijn staat, deze duurzame, prestatiegerichte trisuit geeft je kracht, comfort en een bewuste keuze voor het milieu.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€268,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli Free Speed 3 Race Top combineert bewegingsvrijheid, aerodynamica en comfort, perfect voor triatleten die flexibiliteit zoeken in een tweedelig wedstrijduniform. Het innovatieve ontwerp, gebaseerd op geavanceerde CFD-simulaties en windtunneltests, biedt optimale snelheid op de fiets zonder in te leveren op comfort. De ademende en lichtgewicht stoffen houden je koel en beschermd tegen UV-straling tijdens elke discipline. De zachte materialen en nauwkeurige patronen zorgen voor een perfecte pasvorm, terwijl praktische details zoals twee ruime achterzakken en het SnapLock-systeem ervoor zorgen dat alles op zijn plek blijft. Met deze top profiteer je van de aerodynamica en prestaties van een hoogwaardig racepak, maar met de veelzijdigheid van een tweedelige set. Ideaal voor trainingen en wedstrijden van elke afstand.
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€169,99
€152,95Je bespaart €17,04 (incl. BTW)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€169,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw Unisex is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het TEMPO! suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdritervaring en samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheidseigenschappen als het gaat om het fietsgedeelte.
De samenstelling van materialen in het racesuit, samen met de elastische rits, geeft een zeer hoge vormbaarheid, wat betekent dat het pak niet voelbaar is en de weerstand bij bewegingen tot een absoluut minimum wordt beperkt.
€469,95
€324,95Je bespaart €145,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.