Uitverkoop
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit
De Activate Plus is volledig bedrukt ontworpen om onderscheidend te zijn van de normale zwarte basis.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
Door de wafelstructuur en het gebruik van licht en rekbaar materiaal is het achterpaneel maximaal admenend en comfortabel.
Tri-lite zeem:
De Tri-lite zeem is een wedstrijd specifieke zeem. Het zeem is zo ontworpen dat het tijdens het zwemmen zo min mogelijk water opneemt en het tijdens het lopen en zwemmen niet in de weg zit. Het zeem is precies dik genoeg om tijdens alle disciplines functioneel te zijn. De fijne stiksels irriteren niet.
Siliconen UFO-benengrijpers:
Een zeer populair kenmerk van de Zone3 kledingstukken. Deze grippers zijn gepositioneerd op de binnenste knie van elk pak om elke beweging van de shorts te voorkomen en tegelijkertijd irritatie te helpen voorkomen.
Eigenschappen:
- Elastische technologie en binding om een goede pasvorm te geven zonder enig ongemak rond de armen en neklijnen.
- Een nieuwe naadconstructie om schuren onder de arm te voorkomen.
- Rits aan de voorkant voor extra ventilatie tijdens de cyclus of de run.
- Opbergvak met elastiek op de rug voor voeding, reserveonderdelen of waardevolle spullen.
- Stijlvolle platte stiksels: Ontworpen voor maximale stevigheid en minimaal ongemak tegen de huid.
- Ritsbescherming: Interne voering met 'vouwbare' hoes om het ongemak van de ritssluiting tot een minimum te beperken.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren
(G10119CP30)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€189,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
28% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren
(8625083-010)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€164,95Je bespaart €65,05 (incl. BTW)
25% Korting
Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex
(1016-WHG)
De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.
De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.
€470,-
€349,95Je bespaart €120,05 (incl. BTW)
15% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren
(NR11..15)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€251,95Je bespaart €47,05 (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart/wit
(0219006-2022-101)
Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
20% Korting
2XU Core Trisuit Azure Blue/Midnight heren
(MT7398D-AZB/MDN)
Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€169,99
€135,95Je bespaart €34,04 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.