
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties.
De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen.
Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€152,95Je bespaart €17,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Waarom kiezen voor de Activate+ Short Sleeve Trisuit?
100% gerecyclede performance-materialen
Drie hoogwaardige, gerecyclede stoffen bieden de perfecte balans tussen prestaties en comfort.
Gerecycled mesh rugpaneel
Zorgt voor optimale ventilatie en zweetafvoer, waardoor je koel en droog blijft.
Geavanceerde naden en stiksels
Meer dan tien jaar geperfectioneerd om schuren te minimaliseren en comfort te verhogen.
Sneldrogende stoffen
Vermindert waterabsorptie tijdens het zwemmen en droogt snel op de fiets, wat extra gewicht minimaliseert.
Compressie voor de onderbenen
Biedt spierondersteuning en behoud van vorm, essentieel voor lange afstanden.
Korte mouwen voor extra bescherming
Verbetert de aerodynamica en biedt bescherming tegen de zon.
Tri-Lite pad
Gerecycleerd, variabele dikte chamois voor ultiem comfort tijdens het fietsen.
Gerecycleerde Silicone UFO been-grippers
Voorkomen opkruipen en verminderen huidirritatie.
Handige opbergruimte
Elastische achterzak voor het veilig meenemen van voeding en essentiële items.
Ventilatie-optie
Voorrits voor extra luchtcirculatie tijdens het fietsen en hardlopen.
Prestaties & Duurzaamheid in Perfecte Balans
De Activate+ Short Sleeve Trisuit combineert 100% gerecyclede Italiaanse stoffen met een slim ontworpen pasvorm. De voorpanelen en broekspijpen bieden volledige dekking, compressie en stretch, terwijl het gerecycleerde mesh rugpaneel zorgt voor optimale ademhaling en vochtregulatie.
Met een gerecycleerde chamois, duurzame been-grippers en strategische compressie biedt deze trisuit alles wat je nodig hebt voor topprestaties in elke fase van je triathlon. Of je nu traint of aan de startlijn staat, deze duurzame, prestatiegerichte trisuit geeft je kracht, comfort en een bewuste keuze voor het milieu.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€159,-
€142,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
De Free Speed 3 Top is de perfecte keuze voor triatleten die houden van een klassieke, mouwloze pasvorm. Ideaal voor wie tijdens het hardlopen meer bewegingsvrijheid wil en verkoeling zoekt tijdens warme races. Net als hardlopers die kiezen voor een singlet, biedt deze top ultiem comfort en snelheid. Dankzij de twee ruime achterzakken heb je altijd voldoende ruimte voor voeding en essentials. De SnapLock-sluiting voorkomt dat de top omhoog kruipt tijdens het zwemmen en houdt de onderrug bedekt tijdens het fietsen, terwijl je hem eenvoudig losmaakt voor extra comfort tijdens het lopen. De YKK®-ritssluiting maakt ventileren makkelijker dan ooit, terwijl het zorgvuldig ontworpen platte armsgat wrijving voorkomt en de aerodynamica verbetert. De Free Speed 3 Top is de ultieme mouwloze triatlontop voor zowel training als wedstrijden!
€110,-
€98,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.
De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.
€470,-
€389,95Je bespaart €80,05 (incl. BTW)
Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€169,99
€152,95Je bespaart €17,04 (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€79,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.