Zone3 activate tri suit heren grijs/rood 2015

Z14132 | Schrijf de eerste review! 21322 21322 0700253434743

De Zone3 activate tri suit heren grijs/rood 2015 is ontworpen voor beginnende triatleten of voor personen op zoek naar een goed pak.

Deze serie is ontwikkeld om beginners te stimuleren: een perferct trisuit tegen een betaalbare prijs! 

De activate serie is gemaakt met behulp van een lycra sport stof om ademendvermogen, comfort en prestaties te garanderen.

Dit suit is uitgevoerd met de volgende kenmerken: Tri-lite zee, elastic Technology, opbergzakken en silicone UFO been grijpers om u het beste comfort te bieden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
72,5 €72,50

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 activate tri suit heren grijs/rood 2015

De Zone3 activate tri suit heren grijs/rood 2015 is ontworpen voor beginnende triatleten of voor personen op zoek naar een goed pak. Deze serie is ontwikkeld om beginners te stimuleren: een perferct trisuit tegen een betaalbare prijs! De activate serie is gemaakt met behulp van een lycra sport stof om ademendvermogen, comfort en prestaties te garanderen. Dit suit is uitgevoerd met de volgende kenmerken: Tri-lite zee, elastic Technology, opbergzakken en silicone UFO been grijpers om u het beste comfort te bieden.

Kenmerken:
- Tri-lite pad (zeem): Een op maat gemaakte tri zeem, niet te groot en niet te klein. Deze zeem heeft een minimale wateropname en biedt ultieme bescherming tijdens de fietsfase, zonder het zwemmen of lopen te belemmeren. De zeem is vastgemaakt met nieuwe fine-line sticksels om irritatie te vermijden.
- Elastic Technology: zorgt voor een goede en mooie aansluitende pasvorm zonder enige afknelling.
- Rits op de voorzijde voor om extra ventilatie te creeeren tijdens de fiets of loop fase.
- Opbergvakjes aan de achterzijde voor voeding ect.
- Siliconen UFO grippers: Deze grijpers zijn geplaatst aan de binnenkant het tri suit en zorgen ervoor dat het trisuit mooi op zijn plaats blijft zitten.
- Flat locked stiksels: platte naden, ontworpen om het pak duurzamer te maken en irritatie met de huid te vermijden.
- Rits bescherming: bescherming van de rits, die veel comfort biedt en irritatie vermijd.

Perfect tri suit om te trainen of voor beginners, maar bekijk de Zone3 Aquaflo wanneer u naar iets extra's opzoek bent.

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren 15% Korting Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren (G20119C35)

De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden. De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden. Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€225,-

€189,95

  Je bespaart €35,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Suit korte mouw ocean unisex 20% Korting Fusion TEMPO! Suit korte mouw ocean unisex (1016-OCE)

De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.

De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€470,-

€374,95

  Je bespaart €95,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex 25% Korting Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex (1016-WHG)

De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.

De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€470,-

€349,95

  Je bespaart €120,05 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren (0224007-202)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 29% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€360,-

€252,95

  Je bespaart €107,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex 10% Korting Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex (1001-BLK)

De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.    

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€239,95

€214,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 activate tri suit heren grijs/rood 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.