11% Korting
Deze Zone3 aeroforce nano ss is gemaakt volgens de volgende aspecten: snel, stijlvol, gestructureerd en comfortabel, alles wat verwacht wordt van een trisuit.
De Aeroforce stof zorgt voor ademend vermogen, flexibiliteit en een dynamisch gevoel.
Platte naden, ontworpen om het pak duurzamer te maken en irritatie met de huid te vermijden.
€265,-
€234,95Je bespaart €30,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Aeroforce nano, materiaal (stof):
- Aeroforce stof: Dit is de keuze van 90% Pro triatleten, omdat het: extreem licht, ademend, sneldrogend en superieure flexibiliteit biedt.
- Nano-Flo stof: Top end Nano Technologie waardoor de weerstand zowel in het water als in de lucht tot een minimum wordt gebracht.
- Revolution Gloss: Een stijlvolle en functionele stof ontworpen om uw "core" extra steun geven, vooral tijdens het zwemmen. De Revolution Gloss stof is een race stof en helpt u in één lijn te blijven in het water waardoor het erg dynamisch aanvoelt.
- PU POWER: Waterafstotende stof, met gestructureerde compressie wat helpt bij het verbeteren van de kracht, prestatie en houding.
Aeroforce nano, componenten:
- Hoge kwaliteit Italiaans pad (zeem): Een op maat gemaakte, specifieke triathlon zeem, niet te groot en niet te klein. Minimaliseerd de wateropname en biedt essentiële bescherming tijdens de fiets fase zonder het zwemmen of lopen belemmeren. Vastgemaakt met een nieuw soort stiksel om irritatie te verminderen.
- Borst rits: De borst rits is ontworpen voor extra ventilatie tijdens de run fase en biedt een groot temperatuur bereik.
- Totaal rits bescherming: Niemand heeft zo veel zorg besteed aan de innerlijke bescherming van het pak als zone3. De volledige omtrek van de rits is gestikt met een zachte stof om eventuele scherpe randen die wrijven tegen je borst te voorkomen.
- Elastic Technology: zorgt voor een goede aansluitende pasvorm zonder enig ongemak of afknelling aan de nek of armen te geven.
- Zakken op de achterkant van het pak voor voeding opslag.
- Silicone grippers: De dunne siliconen band rond de beenpijpjes zorgt ervoor dat het pak mooi op zijn plek blijft zitten, wat vele voordelen geeft in de triahtlon.
- Flat locked stiksels: platte naden, ontworpen om het pak duurzamer te maken en irritatie met de huid te vermijden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren
(TS24MMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
26% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren
(8625083-101)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€169,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
10% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren
(NR11..64)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€268,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren
(0224007-202)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren
(0224009-123)
De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Aeroforce nano ss trisuit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.