
Deze Zone3 aeroforce nano ss is gemaakt volgens de volgende aspecten: snel, stijlvol, gestructureerd en comfortabel, alles wat verwacht wordt van een trisuit.
De Aeroforce stof zorgt voor ademend vermogen, flexibiliteit en een dynamisch gevoel.
Platte naden, ontworpen om het pak duurzamer te maken en irritatie met de huid te vermijden.
€265,-
€234,95Je bespaart €30,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Aeroforce nano, materiaal (stof):
- Aeroforce stof: Dit is de keuze van 90% Pro triatleten, omdat het: extreem licht, ademend, sneldrogend en superieure flexibiliteit biedt.
- Nano-Flo stof: Top end Nano Technologie waardoor de weerstand zowel in het water als in de lucht tot een minimum wordt gebracht.
- Revolution Gloss: Een stijlvolle en functionele stof ontworpen om uw "core" extra steun geven, vooral tijdens het zwemmen. De Revolution Gloss stof is een race stof en helpt u in één lijn te blijven in het water waardoor het erg dynamisch aanvoelt.
- PU POWER: Waterafstotende stof, met gestructureerde compressie wat helpt bij het verbeteren van de kracht, prestatie en houding.
Aeroforce nano, componenten:
- Hoge kwaliteit Italiaans pad (zeem): Een op maat gemaakte, specifieke triathlon zeem, niet te groot en niet te klein. Minimaliseerd de wateropname en biedt essentiële bescherming tijdens de fiets fase zonder het zwemmen of lopen belemmeren. Vastgemaakt met een nieuw soort stiksel om irritatie te verminderen.
- Borst rits: De borst rits is ontworpen voor extra ventilatie tijdens de run fase en biedt een groot temperatuur bereik.
- Totaal rits bescherming: Niemand heeft zo veel zorg besteed aan de innerlijke bescherming van het pak als zone3. De volledige omtrek van de rits is gestikt met een zachte stof om eventuele scherpe randen die wrijven tegen je borst te voorkomen.
- Elastic Technology: zorgt voor een goede aansluitende pasvorm zonder enig ongemak of afknelling aan de nek of armen te geven.
- Zakken op de achterkant van het pak voor voeding opslag.
- Silicone grippers: De dunne siliconen band rond de beenpijpjes zorgt ervoor dat het pak mooi op zijn plek blijft zitten, wat vele voordelen geeft in de triahtlon.
- Flat locked stiksels: platte naden, ontworpen om het pak duurzamer te maken en irritatie met de huid te vermijden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli sanremo s speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
(incl. BTW)
De Castelli Free Speed 3 Race Top combineert bewegingsvrijheid, aerodynamica en comfort, perfect voor triatleten die flexibiliteit zoeken in een tweedelig wedstrijduniform. Het innovatieve ontwerp, gebaseerd op geavanceerde CFD-simulaties en windtunneltests, biedt optimale snelheid op de fiets zonder in te leveren op comfort. De ademende en lichtgewicht stoffen houden je koel en beschermd tegen UV-straling tijdens elke discipline. De zachte materialen en nauwkeurige patronen zorgen voor een perfecte pasvorm, terwijl praktische details zoals twee ruime achterzakken en het SnapLock-systeem ervoor zorgen dat alles op zijn plek blijft. Met deze top profiteer je van de aerodynamica en prestaties van een hoogwaardig racepak, maar met de veelzijdigheid van een tweedelige set. Ideaal voor trainingen en wedstrijden van elke afstand.
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
De Castelli core tri suit short sleeve biedt alles wat je nodig hebt op raceday, zonder concessies te doen aan prestaties. Ideaal voor je eerste triatlonervaring of als je op zoek bent naar een betaalbaar, hoogwaardig pak met aerodynamische voordelen. Net als bij onze topmodellen zorgt de korte-mouwenconstructie voor minder luchtweerstand en een professionele uitstraling. De twee platte achterzakken en het KISS Tri-zitvlak zijn direct overgenomen van onze premium pakken, waardoor je profiteert van optimaal comfort en functionaliteit. Dankzij de uitstekende stretch en comfortabele pasvorm is dit pak perfect voor zowel trainingen als wedstrijden op alle afstanden. Presteer met vertrouwen, zonder je budget te overschrijden!
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
Het Castelli sanremo s speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
(incl. BTW)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
De Free Speed 3 Top is de perfecte keuze voor triatleten die houden van een klassieke, mouwloze pasvorm. Ideaal voor wie tijdens het hardlopen meer bewegingsvrijheid wil en verkoeling zoekt tijdens warme races. Net als hardlopers die kiezen voor een singlet, biedt deze top ultiem comfort en snelheid. Dankzij de twee ruime achterzakken heb je altijd voldoende ruimte voor voeding en essentials. De SnapLock-sluiting voorkomt dat de top omhoog kruipt tijdens het zwemmen en houdt de onderrug bedekt tijdens het fietsen, terwijl je hem eenvoudig losmaakt voor extra comfort tijdens het lopen. De YKK®-ritssluiting maakt ventileren makkelijker dan ooit, terwijl het zorgvuldig ontworpen platte armsgat wrijving voorkomt en de aerodynamica verbetert. De Free Speed 3 Top is de ultieme mouwloze triatlontop voor zowel training als wedstrijden!
€110,-
€98,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Aeroforce nano ss trisuit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.