Uitverkoop
Deze Zone3 aeroforce nano is gemaakt volgens de volgende aspecten: snel, stijlvol, gestructureerd en comfortabel, alles wat verwacht wordt van een trisuit.
De Aeroforce stof zorgt voor ademend vermogen, flexibiliteit en een dynamisch gevoel.
Platte naden, ontworpen om het pak duurzamer te maken en irritatie met de huid te vermijden.
€199,-
€129,95Je bespaart €69,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 aeroforce nano
Aeroforce nano, materiaal (stof):
- Aeroforce stof: Dit is de keuze van 90% Pro triatleten, omdat het: extreem licht, ademend, sneldrogend en superieure flexibiliteit biedt.
- Nano-Flo stof: Top end Nano Technologie waardoor de weerstand zowel in het water als in de lucht tot een minimum wordt gebracht.
- Revolution Gloss: Een stijlvolle en functionele stof ontworpen om uw "core" extra steun geven, vooral tijdens het zwemmen. De Revolution Gloss stof is een race stof en helpt u in één lijn te blijven in het water waardoor het erg dynamisch aanvoelt.
- PU POWER: Waterafstotende stof, met gestructureerde compressie wat helpt bij het verbeteren van de kracht, prestatie en houding.
Aeroforce nano, componenten:
- Hoge kwaliteit Italiaans pad (zeem): Een op maat gemaakte, specifieke triathlon zeem, niet te groot en niet te klein. Minimaliseerd de wateropname en biedt essentiële bescherming tijdens de fiets fase zonder het zwemmen of lopen belemmeren. Vastgemaakt met een nieuw soort stiksel om irritatie te verminderen.
- Borst rits: De borst rits is ontworpen voor extra ventilatie tijdens de run fase en biedt een groot temperatuur bereik.
- Totaal rits bescherming: Niemand heeft zo veel zorg besteed aan de innerlijke bescherming van het pak als zone3. De volledige omtrek van de rits is gestikt met een zachte stof om eventuele scherpe randen die wrijven tegen je borst te voorkomen.
- Elastic Technology: zorgt voor een goede aansluitende pasvorm zonder enig ongemak of afknelling aan de nek of armen te geven.
- Zakken op de achterkant van het pak voor voeding opslag.
- Silicone grippers: De dunne siliconen band rond de beenpijpjes zorgt ervoor dat het pak mooi op zijn plek blijft zitten, wat vele voordelen geeft in de triahtlon.
- Flat locked stiksels: platte naden, ontworpen om het pak duurzamer te maken en irritatie met de huid te vermijden.
Materiaal samenstelling:
- 80% nylon (polyamide)
- 20% elastaan (spandex)
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
50% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren
(0219008-120)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€179,95
€89,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw groen heren
(0222001-124)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€113,95Je bespaart €76,- (incl. BTW)
25% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren
(NR11..08)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€223,95Je bespaart €75,05 (incl. BTW)
15% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€203,95Je bespaart €36,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Lava long distance mouwloos trisuit zwart/wit heren
(TS20MLTS101)
De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€274,95
€205,95Je bespaart €69,- (incl. BTW)
15% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw wit unisex
(1192-MGN)
De Fusion TEMPO! TWO Trisuit korte mouw wit unisex is het ultieme triatlonpak voor serieuze atleten met een duidelijke missie: pieken op raceday. Dit technisch hoogstaande trisuit combineert aerodynamische innovaties, comfortabele compressie en slimme opbergmogelijkheden. De witte uitvoering biedt maximale zonwering en de beste zichtbaarheid bij warme wedstrijden. Ontwikkeld met feedback van wereldtoppers als Patrick Lange en Sam Laidlow en getest in de windtunnel, is dit pak gebouwd voor snelheid, efficiëntie en podiumresultaten, van sprintafstand tot volledige Ironman.
€299,95
€254,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Aeroforce nano tri suit zwart/rood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.