Zone3 Aquaflo plus mouwloos trisuit blauw/oranje heren  TS18MAQP113 Uitverkoop

Zone3 Aquaflo plus mouwloos trisuit blauw/oranje heren

TS18MAQP113 | Schrijf de eerste review! 36654 36654 0607128943952

Het Zone3 Aquaflo plus mouwloos trisuit blauw/oranje heren is ontworpen om je sneller te maken op alle drie de onderdelen, daarnaast is het trisuit ook heel comfortabel en beschikt hij over een uitstekende temperatuurregeling.

De Aquaflo plus beschikt over een tri-lite zeem die weinig water op neemt en speciaal voor wedstrijde gemaakt is.

Dankzij de Teflon coating die over het trisuit zit is de waterafstotend wat de weerstand in het water aanzienlijk verminderd


Bekijk uitgebreide omschrijving

€130,-

84,95 €84,95

Je bespaart €45,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Aquaflo plus mouwloos trisuit blauw/oranje heren

Dit trisuit is gemaakt van Aquaflo een snel en comfortabel materiaal. Het ontwerp van het pak en de teflon coating zorgt dat de Aquaflo trisuit waterafstotend is. Dit heeft een groot voordeel tijdens het zwemmen. Alle naden zijn plat gestikt voor een zo goed mogelijk verbinding tussen de panelen en het voorkomen van irritatie.

Over de gehele lengte van de ruggengraat loopt in het Aquaflo trisuit een Air-Seam. Dit is mesh materiaal dat zich aanpast aan de ergonomie van je rug. Warmte en transpiratie kan eenvoudig door het mesh weg waardoor je het nooit té warm hebt.

Tri-lite zeem
De Tri-lite zeem is een wedstrijd specifieke zeem. Het zeem is zo ontworpen dat het tijdens het zwemmen zo min mogelijk water opneemt en het tijdens het lopen en zwemmen niet in de weg zit. Het zeem is precies dik genoeg om tijdens alle disciplines functioneel te zijn. De fijne stiksels irriteren niet.

Eigenschappen:
- Aquaflo materiaal voor lage water weerstand, waterafstotendheid en hoog comfort
- Rits op de rug met gestroomlijnde lus
- Tri-lite zeem: minimale water absorptie, hoog comfort en naadloos
- Total Zip protection: de gehele rits is aan de binnenzijde afgewerkt met zacht materiaal voor optimaal comfort
- Nauwsluitende pasvorm zonder af te knellen of irritatie
- UFO Leg Grippers: de broekpijpen zijn afgewerkt met silicone UFO anti-slip materiaal
- Platgestikte naden voor lage weerstand en maximaal comfort

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Blauw
  •   Oranje
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Zone3 triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren 10% Korting BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren (0223001-128)

Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€244,95

€219,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren 11% Korting Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren (MP12..00)

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€159,-

€139,95

  Je bespaart €19,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex 34% Korting Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex (1016-LIM)

De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex is ontworpen voor triatleten die geen compromissen sluiten op wedstrijddag. Dit high-performance trisuit combineert aerodynamica, comfort en slimme details voor wie gaat voor een podiumplek, persoonlijk record of Kona-ticket. Windtunnelgetest, voorzien van waterafstotende stoffen, compressie op de benen en een subtiele fleece zeem voor optimaal comfort op de fiets. De geïntegreerde voedingszakken en extreme UPF 50+ zonbescherming maken dit pak compleet. Voor wie snelheid en efficiëntie net zo serieus neemt als de sport zelf.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€309,95

  Je bespaart €160,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren 15% Korting Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren (G20119C35)

De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden. De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden. Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€225,-

€189,95

  Je bespaart €35,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren 20% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren (TS24MREVII103)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€139,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren 30% Korting Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren (8624091-010)

Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€174,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Aquaflo plus mouwloos trisuit blauw/oranje heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.