2XU Compression trisuit front zip oranje/zwart dames  WT4446dFCL/FRG-VRR Uitverkoop

2XU Compression trisuit front zip oranje/zwart dames

WT4446dFCL/FRG-VRR | Schrijf de eerste review! 32783 32783 9336340523215

Het 2XU Compression trisuit met een sterk zeem voor duurzaamheid en hoog comfort in het zadel.

Dit trisuit is opgebouwt uit een ICE X2 stof, deze extreem snel drogende stof zorgt ervoor dat het trisuit binnen enkele seconden droog is wanneer je uit het water komt.

Bovendien biedt het een perfecte vochtregulatie tijdens intensieve inspanningen.

De krachtige 105D/CK stof zorgt voor ondersteuning van de spieren.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€219,90

129,95 €129,95

Je bespaart €89,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Compression trisuit

Eigenschappen:
1. Raglan sleeve voor bescherming zon.
2. De volledige lengte ritssluiting.
3. 2 opbergvakken.
4. Interne core ondersteuning.
5. Silicone gratis Y ELASTIC GRIP.
6. 50+ UV-bescherming tegen de zon.
7. MEMORY TECH LD CHAMOIS.

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie 2XU triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca RS1 dream kona race trisuit dames 35% Korting Orca RS1 dream kona race trisuit dames (FVR5)

De Orca RS1 dream kona race trisuit dames is gemaakt voor hoge prestaties op lange afstanden en is ontworpen met de meest recente technieken uit de triatlonindustrie. Speciaal ontworpen voor de 70.3 Ironman afstanden, is dit pak ideaal voor lange afstandsracen, weer of geen weer..  Innovatie 80kg (dichtheid) zeem constructie met 2-5mm dikte en in alle richtingen rekbaar zorgt voor een volledige vrijheid van beweging met perfecte pasvorm. AeroSkin stof op de voorzijde en armen verminderd de weerstand in het water waardoor het de zwem snelheid verhoogd. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€278,95

€179,95

  Je bespaart €99,- (incl. BTW)

2XU Core Trisuit mouwloos Digital Lilac/Turbulence Dames 10% Korting 2XU Core Trisuit mouwloos Digital Lilac/Turbulence Dames (2X-WT7405D-DLL/TRB)

Het 2XU Core trisuit mouwloos heeft een uitstekend rek- en herstelgeheugen met PWX. Dit vermindert de spierbewegingen door het onderlichaam om vermoeidheid te voorkomen. De lichtgewicht SBR skin lite biedt een ademend vermogen aan uw kern. Door het gebruik van een hydrofiele nylon-LYCRA-vezelmatrix zorgt het SENSOR MESH-paneel op de rug voor een betere lucht- vochtstroomregeling waardoor u koel kunt blijven.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,99

€152,95

  Je bespaart €17,04 (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames 19% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames (NR51..67)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€298,95

€239,95

  Je bespaart €59,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/oranje dames 52% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/oranje dames (0219009-2022-121)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€79,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

Zone3 Lava long distance mouwloos trisuit zwart/wit dames 20% Korting Zone3 Lava long distance mouwloos trisuit zwart/wit dames (TS20WLTS101)

De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€274,95

€219,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames 20% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames (TS24WREVII103)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€139,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU Compression trisuit front zip oranje/zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.