2XU Compression trisuit front zip oranje/zwart dames  WT4446dFCL/FRG-VRR Uitverkoop

2XU Compression trisuit front zip oranje/zwart dames

WT4446dFCL/FRG-VRR | Schrijf de eerste review! 32783 32783 9336340523215

Het 2XU Compression trisuit met een sterk zeem voor duurzaamheid en hoog comfort in het zadel.

Dit trisuit is opgebouwt uit een ICE X2 stof, deze extreem snel drogende stof zorgt ervoor dat het trisuit binnen enkele seconden droog is wanneer je uit het water komt.

Bovendien biedt het een perfecte vochtregulatie tijdens intensieve inspanningen.

De krachtige 105D/CK stof zorgt voor ondersteuning van de spieren.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€219,90

129,95 €129,95

Je bespaart €89,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Compression trisuit

Eigenschappen:
1. Raglan sleeve voor bescherming zon.
2. De volledige lengte ritssluiting.
3. 2 opbergvakken.
4. Interne core ondersteuning.
5. Silicone gratis Y ELASTIC GRIP.
6. 50+ UV-bescherming tegen de zon.
7. MEMORY TECH LD CHAMOIS.

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie 2XU triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart dames 30% Korting Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart dames (8622098-010)

Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit. Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof. In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen. Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water. Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd. En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel. Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€209,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw paars dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw paars dames (0222002-126)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart dames 20% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart dames (TS25WACTP117)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€170,-

€135,95

  Je bespaart €34,05 (incl. BTW)

2XU Core Trisuit korte mouw Black/White Dames 10% Korting 2XU Core Trisuit korte mouw Black/White Dames (2X-WT7404D-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,99

€169,95

  Je bespaart €20,04 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush dames 20% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush dames (TS24WMOMII101)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€174,95

€139,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 W trisuit korte mouwen oranje dames 30% Korting Castelli Free Sanremo 2 W trisuit korte mouwen oranje dames (8620096-583)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€139,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU Compression trisuit front zip oranje/zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.