2XU Compression trisuit front zip zwart dames

WT4446dBLK/BLK | Schrijf de eerste review! 32781 32781 9336340523277

Het 2XU Compression trisuit met een sterk zeem voor duurzaamheid en hoog comfort in het zadel.

Dit trisuit is opgebouwt uit een ICE X2 stof, deze extreem snel drogende stof zorgt ervoor dat het trisuit binnen enkele seconden droog is wanneer je uit het water komt.

Bovendien biedt het een perfecte vochtregulatie tijdens intensieve inspanningen.

De krachtige 105D/CK stof zorgt voor ondersteuning van de spieren.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
219,9 €219,90

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Compression trisuit

Eigenschappen:
1. Raglan sleeve voor bescherming zon.
2. De volledige lengte ritssluiting.
3. 2 opbergvakken.
4. Interne core ondersteuning.
5. Silicone gratis Y ELASTIC GRIP.
6. 50+ UV-bescherming tegen de zon.
7. MEMORY TECH LD CHAMOIS.

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie 2XU triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca RS1 dream kona race trisuit dames 35% Korting Orca RS1 dream kona race trisuit dames (FVR5)

De Orca RS1 dream kona race trisuit dames is gemaakt voor hoge prestaties op lange afstanden en is ontworpen met de meest recente technieken uit de triatlonindustrie. Speciaal ontworpen voor de 70.3 Ironman afstanden, is dit pak ideaal voor lange afstandsracen, weer of geen weer..  Innovatie 80kg (dichtheid) zeem constructie met 2-5mm dikte en in alle richtingen rekbaar zorgt voor een volledige vrijheid van beweging met perfecte pasvorm. AeroSkin stof op de voorzijde en armen verminderd de weerstand in het water waardoor het de zwem snelheid verhoogd. 

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€278,95

€179,95

  Je bespaart €99,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames (0222002-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames 20% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames (TS24WREVII103)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€174,95

€139,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Zone3 Lava long distance FZ korte mouw trisuit dames 19% Korting Zone3 Lava long distance FZ korte mouw trisuit dames (TS20WLFZ101)

De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€309,95

€249,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon dames 17% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon dames (TS25WACTP101)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€170,-

€139,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 21% Korting BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 (0219007-010)

Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€124,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU Compression trisuit front zip zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.