
Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels.
BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant.
Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is.
Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€109,95Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0
Het trisuit staat voor maximaal comfort tijdens de echte triathlon afstanden. Elke vorm van irritatie wordt voorkomen en dit is tot in de details uitgewerkt, waaronder; FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers en een ZippCover.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race materiaal op de voorkant voor een maximale snelheid
- MESH3D-EP ademende stof op de achterzijde zodat het lichaam zijn warmte kwijt kan
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- 2 HydroSpeed zakjes op de achterkant sluiten strak en gestroomlijnd aan
- Speed mesh zijpanelen voor een maximaal ademend vermogen
- YKK ITU rits op de rug met ZippCover (beschermings flap)
- Tri-Lite dames specifieke zeem voor maximaal comfort op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Art-Elastische leg gripper voorkomen het omhoog kruipen van de beenpijpjes
- Speciale dames getailleerde pasvorm zorgt voor een mooie aansluiting
- Maten: XS-XL
Kleursamenstelling: Divine black-Immortal white.
Materiaalsamenstelling: 80% Polyester, 20% Spandex.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€189,95
€174,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€206,95Je bespaart €23,05 (incl. BTW)
Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit.
Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof.
In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen.
Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water.
Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd.
En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel.
Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€299,95
€224,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€164,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€274,95
€219,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
Het 2XU Core trisuit mouwloos heeft een uitstekend rek- en herstelgeheugen met PWX. Dit vermindert de spierbewegingen door het onderlichaam om vermoeidheid te voorkomen. De lichtgewicht SBR skin lite biedt een ademend vermogen aan uw kern. Door het gebruik van een hydrofiele nylon-LYCRA-vezelmatrix zorgt het SENSOR MESH-paneel op de rug voor een betere lucht- vochtstroomregeling waardoor u koel kunt blijven.
€169,99
€152,95Je bespaart €17,04 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.