Uitverkoop
Het BTTLNS Goddess trisuit Sibyna 1.0 staat bekend om zijn combinatie van een uitstekend ademend vermogen met een dynamisch panel design.
Het trisuit is uitgevoerd met een speciale coating, deze TRI coating gaat absorbering van water tegen en zorgt voor maximale prestatie.
Maximaal comfort wordt verkregen door de tri-lite zeem die zorgt voor voldoende ondersteuning bij het fietsonderdeel maar voorkomt ook irritatie tijdens het zwemmen en lopen.
Plat gestikte naden, BTTLNS art elastic leg grippers, Speed mesh panelen en 3 HydroAero zakjes zorgen voor maximaal comfort en prestatie tijdens de triathlon.
€109,95
€59,95Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Goddess trisuit Sibyna 1.0
Het nieuwe Sibyna trisuit biedt een perfecte combinatie tussen verschillende belangrijke criteria. Het trisuit staat garant voor hoge kwaliteit, comfort en duurzaamheid tijdens alle onderdelen.
Eigenschappen:
- Velocityfreak materiaal droogt zeer snel op en biedt perfecte vochtregulatie
- Speed mesh panelen voor een maximaal ademend vermogen
- Voorzijde rits voor extra ventilatie mogelijkheden
- 3 HydroAero zakjes op achterzijde, sluiten goed aan en voorkomen schudden van inhoud
- Zacht fijn aansluitend materiaal met zeer veel comfort
- BTTLNS art elastic leg gripper voorkomen het omhoog kruipen van de beenpijpjes
- Maten: XS-XXL
Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver-Torment red
Materiaalsamenstelling: 80% Polyester, 20% Spandex
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
12% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/roze dames
(0224008-204)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje dames
(0219009-121)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€84,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
27% Korting
Sailfish Trisuit pro mouwloos antraciet dames
(G00218C05)
Het Sailfish Trisuit pro mouwloos is ideaal voor korte- en sprint afstand races. Het trisuit is voorzien van extra dun materiaal en het bovenlichaam heeft een waterafstotende afwerking. Om snelheid te verbeteren heeft het trisuit circulation pro materiaal, wat zorgt voor een progressieve compressie. Het heren model heeft een onderlegde rug rits en het dames model heeft superzachte gekruiste rugbanden. Voorzien van pro fleece. Let op: inclusief praktische draagtas.
€274,95
€199,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
19% Korting
Castelli core tri w suit short sleeve zwart dames
(8625092-010)
De Castelli Core Tri W Suit Short Sleeve is het ideale instapmodel voor triatletes die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit met prestaties in het DNA. Deze trisuit biedt je een professionele look, aerodynamische voordelen en hoog comfort, zonder het prijskaartje van de absolute topmodellen. Dankzij de ellebooglange mouwen, de comfortabele KISS Tri-zeem en de doordachte pasvorm kan je je volledig focussen op de race. Perfect voor trainingen en wedstrijden op alle afstanden.
€160,-
€128,95Je bespaart €31,05 (incl. BTW)
Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs dames
(1191-WHG)
De Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw Dames is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Ons premium speedsuit is speciaal ontwikkeld voor de vrouwelijke atleet die streeft naar ongeëvenaarde snelheid en prestaties. Dit pak is het resultaat van uitgebreide triatlonervaring en feedback van professionele vrouwelijke atleten. Het is ontworpen om je te helpen bij het bereiken van zowel persoonlijke als competitieve doelen. De verfijnde pasvorm zorgt ervoor dat vrouwelijke atleten bij elke start een voorsprong ervaren die bijna oneerlijk aanvoelt.
(incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw paars dames
(0222002-126)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > BTTLNS Goddess trisuit Sibyna 1.0
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.