Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart dames  HVD702 Uitverkoop

Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart dames

HVD702 | Schrijf de eerste review! 36853 36853 8434446216206

De Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart dames zorgt voor een perfecte aerodynamica, spierondersteuning, natuurlijke koeling en maximaal comfort op de lange afstand door de unieke combinatie/mix van Stretchskin en Vapour-cool materiaal.

Gemaakt met schuine, beschermde zakken die zorgen voor voldoende opslagruimte.

Daarnaast uitgevoerd met Orca's Tri tech zeem, de 2-8mm padding zorgt voor het beste comfort tijdens alle onderdelen.

Het nieuwe design op de rug zorgt voor een verbetering in de bewegingvrijheid en zorgt voor een vlakke aansluiting op de rug.

Tevens heeft de rug een zeer mooie constructie met een erg mooie uitstraling. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€149,-

104,95 €104,95

Je bespaart €44,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart dames

Stetchskin next generation zorgt voor een verbeterde aansluiting op het lichaam en zal voelen als een tweede huid. Verbeterde spierondersteuning, aerodyanamica met een uitstekende adembaarheid. Toegepast op de benen, zijpanelen en schouderpanelen voor snelle opdroging en goede UV bescherming.

VapourCool met UPF50+ zon bescherming maakt gebruik van nano-crystal technologie om ervoor te zorgen dat het lichaam koel blijft tijdens intensieve inspanningen. Ook zorgt deze stof voor snelle afvoer van transpiratie onder de armen en op de zijpanelen van het suit.

Tri-tech zeem met 2-8mm gevormde, gesneden naden geeft deze zeem een 110kg dichtheid. Deze PU foam zeem is gekalibreerd en speciaal ontworpen voor de triathleet om tijdens alle onderdelen specifiek te bewegen. Zeer fijne padding met snelle opdroging en vermijding van irritaties!

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Orca triathlon 2018
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit dames 19% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit dames (NR51..02)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,-

€239,95

  Je bespaart €59,05 (incl. BTW)

BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 21% Korting BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 (0219007-010)

Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€124,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs dames Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs dames (1191-WHG)

De Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw Dames is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Ons premium speedsuit is speciaal ontwikkeld voor de vrouwelijke atleet die streeft naar ongeëvenaarde snelheid en prestaties. Dit pak is het resultaat van uitgebreide triatlonervaring en feedback van professionele vrouwelijke atleten. Het is ontworpen om je te helpen bij het bereiken van zowel persoonlijke als competitieve doelen. De verfijnde pasvorm zorgt ervoor dat vrouwelijke atleten bij elke start een voorsprong ervaren die bijna oneerlijk aanvoelt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€469,95

 (incl. BTW)

Zone3 Lava long distance mouwloos trisuit zwart/wit dames 20% Korting Zone3 Lava long distance mouwloos trisuit zwart/wit dames (TS20WLTS101)

De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€274,95

€219,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart dames 24% Korting Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart dames (G20218C10)

Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€274,95

€206,95

  Je bespaart €68,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/blauw dames 15% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/blauw dames (TS23WACT107)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€118,95

€99,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.