Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Latin summer dames  TS18WACP103 Uitverkoop

Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Latin summer dames

TS18WACP103 | Schrijf de eerste review! 36701 36701 608065628476

De Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Latin summer dames heeft een grafisch bedrukt zijpaneel, ontworpen om wat kleur toe te voegen aan uw wedstrijd.

Gemaakt van speciale Italiaanse stof die voor een goede ventilatie zorgt, ook is het materiaal stretchend en licht van gewicht.

De Tri-lite zeem ondersteund het zitvlak erg goed, waardoor je comfortabel blijft fietsen.

Ook dankzij de platgestikte naden en de UFO grippers op de benen profiteer je van extra comfort.

Neem de meest belangrijkste zaken met je mee in de opbergzak op de rug.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€114,95

59,95 €59,95

Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Latin summer dames

De Activate collectie is altijd al het pronkstuk van Zone3 geweest. Met deze Activate Plus lijn wordt de topkwaliteit reputatie alleen maar versterkt. In deze collectie zitten weer nieuwe technologieën en de beste materialen gebruikt, zoals bijvoorbeeld mesh materiaal op de rugpanelen en gesublimeerde zijpanelen. Dit alles om jouw prestaties tijdens de triathlon te verbeteren.

Tri-lite zeem
De Tri-lite zeem is een wedstrijd specifieke zeem. Het zeem is zo ontworpen dat het tijdens het zwemmen zo min mogelijk water opneemt en het tijdens het lopen en zwemmen niet in de weg zit. Het zeem is precies dik genoeg om tijdens alle disciplines functioneel te zijn. De fijne stiksels irriteren niet.

Siliconen UFO-beengrippers
Een zeer populaire functie van de Zone3-kledingstukken. Deze grijpers bevinden zich aan de binnenkant van de knie van elke trisuit om elke beweging van de broek te voorkomen en helpen ook om irritatie te voorkomen.

Eigenschappen:
- Ideaal instapmodel van topkwaliteit
- Variant zonder mouwen
- Geschikt voor ieder type triatleet
- Gebaseerd op de populaire Activate collectie
- Combinatie van prestaties, comfort en temperatuurregulatie
- UFO grippers houden de broek op zijn plaats
- Platgestikte naden voorkomen irritatiepunten
-Comfortabel en goed ondersteunend Tri-lite zeem
- Lichtgewicht, goed stretchend en ademend materiaal
- Voorzien van strategisch gepositioneerde opbergzak op de rug

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Zone3 triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli free sanremo 3 suit sleeveless wit dames 19% Korting Castelli free sanremo 3 suit sleeveless wit dames (8625091-101)

De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€190,-

€152,95

  Je bespaart €37,05 (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit dames 16% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit dames (MP51..00)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,-

€149,95

  Je bespaart €29,05 (incl. BTW)

Sailfish Trisuit pro mouwloos antraciet dames 27% Korting Sailfish Trisuit pro mouwloos antraciet dames (G00218C05)

Het Sailfish Trisuit pro mouwloos is ideaal voor korte- en sprint afstand races. Het trisuit is voorzien van extra dun materiaal en het bovenlichaam heeft een waterafstotende afwerking. Om snelheid te verbeteren heeft het trisuit circulation pro materiaal, wat zorgt voor een progressieve compressie. Het heren model heeft een onderlegde rug rits en het dames model heeft superzachte gekruiste rugbanden. Voorzien van pro fleece. Let op: inclusief praktische draagtas.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€274,95

€199,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart dames 24% Korting Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart dames (G10217C10)

Het Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw is gemaakt voor de profs voor de middel- en lang afstand. Terwijl u er aan werkt om uw kracht te optimaliseren, heeft Sailfish de technologie verfijnd om het beste uit hun producten te halen. Dit uiterst innovatieve trisuit biedt u UV-bescherming, uitstekende compressie voor uw spieren en uitstekend comfort. De lichtgewicht, geperforeerde Pro Tripad is gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel en de platte elastische beenmanchet met logo voorkomt effectief uitglijden. Door de rits over de volledige lengte aan de voorzijde is het Aerosuit gemakkelijk en snel uit te trekken. Welkom bij de topklasse in aerodynamisch design: het Sailfish Aerosuit Pro.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€394,95

€299,95

  Je bespaart €95,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart dames (0219009-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje dames 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje dames (0219009-121)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€169,95

€84,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Zone3 Activate plus mouwloos trisuit Latin summer dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.