Uitverkoop
2XU Active tri suit dames 2014 WT2718d BLK/BLK, is ontwikkeld en gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid.
2XU's Active Trisuit maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie.
Een SBR FlEECE zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen.
Een ander voordeel zijn onder meer flatlock naden, dit zijn platte sterke naden die irritatie onder het sporten tegen gaan.
€109,-
€72,95Je bespaart €36,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Active tri suit dames 2014 WT2718d BLK/BLK
Ontwikkeld en gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid. 2XU's Active Trisuit maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie. Een SBR FlEECE zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen. Een ander voordeel zijn onder meer flatlock naden, dit zijn platte sterke naden die irritatie onder het sporten tegen gaan. Er is een semi-lock rits geplaatst en het trisuit is voorzien van siliconenvrije Y ELASTIC GRIP.
Kenmerken:
- Ondersteunende panelen op plekken waar nodig is
- Voorzijde semi-lock rits
- 2 achterzakken
- Siliconen-vrije Y ELASTIC GRIP
- SBR SKIN X
- SBR FLEECE
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
50% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart heren
(0219008-2022-010)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€84,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex
(1001-NIB)
De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
24% Korting
Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw petrol heren
(G10119CP34)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€169,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
16% Korting
Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren
(18114-933)
Het Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren is gemaakt van Tempo3 lichtgewicht stof aan de bovenzijde en Pace 3 stretch stof aan de onderkant. In dit tri suit is de bekende YKK Camlock rits aangebracht, die erg duurzaam is en daardoor het aan en uitrekken erg gemakkelijk maakt. Gemaakt van hoogwaardige, snel opdrogende stoffen die een goede vochtregulatie bieden. De KISS Tri zeem is erg zacht en hierdoor comfortabel op de fiets. Bovendien verdwijnt deze zeem vrijwel volledig tijdens het hardlopen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw zwart heren
(0223001-125)
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€219,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren
(0219010-2022-010)
De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.
€149,95
€74,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Active tri suit dames 2014 WT2718d BLK/BLK
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.