De 2XU Compression Full Zip trisuit met een sterk zeem voor duurzaamheid en hoog comfort in het zadel.
Dit trisuit is opgebouwt uit een ICE X2 stof, deze extreem snel drogende stof zorgt ervoor dat het trisuit binnen enkele seconden droog is wanneer je uit het water komt.
Bovendien biedt het een perfecte vochtregulatie tijdens intensieve inspanningen.
De krachtige 105D/CK stof zorgt voor ondersteuning van de spieren.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Compression Full Zip trisuit
De 2XU Compression Full Zip trisuit met een sterk zeem voor duurzaamheid en hoog comfort in het zadel. Dit trisuit is opgebouwt uit een ICE X2 stof, deze extreem snel drogende stof zorgt ervoor dat het trisuit binnen enkele seconden droog is wanneer je uit het water komt. Bovendien biedt het een perfecte vochtregulatie tijdens intensieve inspanningen. De krachtige 105D/CK stof zorgt voor ondersteuning van de spieren.
Eigenschappen:
1. Raglan sleeve voor bescherming zon.
2. De volledige lengte ritssluiting.
3. 2 opbergvakken.
4. Interne core ondersteuning.
5. Silicone gratis Y ELASTIC GRIP.
6. 50+ UV-bescherming tegen de zon.
7. MEMORY TECH LD CHAMOIS.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex
(1001-NIB)
De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€203,95Je bespaart €36,- (incl. BTW)
31% Korting
Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw blauw heren
(8623078-424)
Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
€360,-
€244,95Je bespaart €115,05 (incl. BTW)
25% Korting
2XU Aero Hex Trisuit korte mouw Midnight/Cool Matcha Heren
(MT7394D-MDN-CLM)
Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit korte mouw de nieuwste innovatie in triatlon, volledig herontworpen met Hexagon overlock-stiksel. De Aero Hex Trisuit korte mouw is ergonomisch ontworpen om de rondingen van het lichaam te volgen zonder te kreuken, voor een slank gevoel dat de aerodynamica tijdens de race verbetert.
€269,99
€201,95Je bespaart €68,04 (incl. BTW)
15% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€203,95Je bespaart €36,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Lava long distance mouwloos trisuit zwart/wit heren
(TS20MLTS101)
De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€274,95
€205,95Je bespaart €69,- (incl. BTW)
29% Korting
Castelli free sanremo 3 suit sleeveless multicolor heren
(8625084-424)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€133,95Je bespaart €56,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Compression Full Zip trisuit oranje/zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.