2XU Compression full zip trisuit sleeved zwart/wit/grijs heren  MT4442dFRG/WHT Uitverkoop

2XU Compression full zip trisuit sleeved zwart/wit/grijs heren

MT4442dFRG/WHT | Schrijf de eerste review! 32699 32699 9336340513865

De 2XU Compression Full Zip sleeved trisuit met een sterk zeem voor duurzaamheid en hoog comfort in het zadel.

Dit trisuit is opgebouwt uit een ICE X2 stof, deze extreem snel drogende stof zorgt ervoor dat het trisuit binnen enkele seconden droog is wanneer je uit het water komt.

Bovendien biedt het een perfecte vochtregulatie tijdens intensieve inspanningen.

De krachtige 105D/CK stof zorgt voor ondersteuning van de spieren.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€249,90

149,95 €149,95

Je bespaart €99,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Compression Full Zip sleeved trisuit

De 2XU Compression Full Zip sleeved trisuit met een sterk zeem voor duurzaamheid en hoog comfort in het zadel. Dit trisuit is opgebouwt uit een ICE X2 stof, deze extreem snel drogende stof zorgt ervoor dat het trisuit binnen enkele seconden droog is wanneer je uit het water komt. Bovendien biedt het een perfecte vochtregulatie tijdens intensieve inspanningen. De krachtige 105D/CK stof zorgt voor ondersteuning van de spieren.

Eigenschappen:
1. Raglan sleeve voor bescherming zon.
2. De volledige lengte ritssluiting.
3. 2 opbergvakken.
4. Interne core ondersteuning.
5. Silicone gratis Y ELASTIC GRIP.
6. 50+ UV-bescherming tegen de zon.
7. MEMORY TECH LD CHAMOIS.

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie 2XU triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren 15% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren (NR11..15)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,-

€251,95

  Je bespaart €47,05 (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren 10% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren (NR11..64)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,-

€268,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren (0224007-203)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver heren Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver heren (MP12..37)

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€159,-

 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren (0219008-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart 43% Korting BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart (0219006-2022-010)

Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Compression full zip trisuit sleeved zwart/wit/grijs heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.