
De 2XU Compression mouwloos trisuit blauw/wit heren is volledig opnieuw ontworpen en belooft uitstekende ventilatie en geweldige resultaten.
De PWX 105D Power Mesh met compressiestof stabiliseert de spieren voor betere prestaties op de fiets en tijdens het lopen, de compressiestof helpt ook om de spiertrillingen te verminderen en zo het uithoudingsvermogen te verhogen.
De toonaangevende Swiss Vent stof blokkeert de harde UV-stralen en biedt een uitstekend ademend vermogen om de temperatuur aan de oppervlakte van je huid zo laag mogelijk te houden.
Het trisuit beschikt ook duurzame zeem met een comfortabel en laag profiel, maar toch de nodige demping voor een lange rit.
De Compression serie van 2XU vergroot het uithoudingsvermogen en biedt bescherming tegen de uitdagingen van de lange afstanden: blessures, vermoeidheid, hitte en de zon.
€189,95
€132,95Je bespaart €57,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Compression mouwloos trisuit blauw/wit heren
Eigenschappen:
- Lichtgewicht en toch krachtige PWX-stof
- Aerodynamische, gedempte luchtstroomtechnologie - verhoogd uithoudingsvermogen en snelheid
- Eersteklas Italiaanse siliconengrijper voor een stevige pasvorm en geperforeerd voor extra comfort
- De ergonomisch ontworpen panelen zorgen voor een super comfort
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken voor gels
- Een 'semi-auto lock zip' over de volledige lengte
- Elite LD Chamois voor ondersteuning en comfort tijdens het fietsen
Materiaalsamenstelling: 82% polyester / 18% Elastane + 65% nylon / 35% Elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.
De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.
€470,-
€389,95Je bespaart €80,05 (incl. BTW)
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
(incl. BTW)
Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€169,99
€135,95Je bespaart €34,04 (incl. BTW)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€324,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Free Speed 3 Top is de perfecte keuze voor triatleten die houden van een klassieke, mouwloze pasvorm. Ideaal voor wie tijdens het hardlopen meer bewegingsvrijheid wil en verkoeling zoekt tijdens warme races. Net als hardlopers die kiezen voor een singlet, biedt deze top ultiem comfort en snelheid. Dankzij de twee ruime achterzakken heb je altijd voldoende ruimte voor voeding en essentials. De SnapLock-sluiting voorkomt dat de top omhoog kruipt tijdens het zwemmen en houdt de onderrug bedekt tijdens het fietsen, terwijl je hem eenvoudig losmaakt voor extra comfort tijdens het lopen. De YKK®-ritssluiting maakt ventileren makkelijker dan ooit, terwijl het zorgvuldig ontworpen platte armsgat wrijving voorkomt en de aerodynamica verbetert. De Free Speed 3 Top is de ultieme mouwloze triatlontop voor zowel training als wedstrijden!
€110,-
€98,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Compression mouwloos trisuit blauw/wit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.