10% Korting
De 2XU Compression mouwloos trisuit zwart/wit heren is volledig opnieuw ontworpen en belooft uitstekende ventilatie en geweldige resultaten.
De PWX 105D Power Mesh met compressiestof stabiliseert de spieren voor betere prestaties op de fiets en tijdens het lopen, de compressiestof helpt ook om de spiertrillingen te verminderen en zo het uithoudingsvermogen te verhogen.
De toonaangevende Swiss Vent stof blokkeert de harde UV-stralen en biedt een uitstekend ademend vermogen om de temperatuur aan de oppervlakte van je huid zo laag mogelijk te houden.
Het trisuit beschikt ook duurzame zeem met een comfortabel en laag profiel, maar toch de nodige demping voor een lange rit.
De Compression serie van 2XU vergroot het uithoudingsvermogen en biedt bescherming tegen de uitdagingen van de lange afstanden: blessures, vermoeidheid, hitte en de zon.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Compression mouwloos trisuit zwart/wit heren
Eigenschappen:
- Lichtgewicht en toch krachtige PWX-stof
- Aerodynamische, gedempte luchtstroomtechnologie - verhoogd uithoudingsvermogen en snelheid
- Eersteklas Italiaanse siliconengrijper voor een stevige pasvorm en geperforeerd voor extra comfort
- De ergonomisch ontworpen panelen zorgen voor een super comfort
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken voor gels
- Een 'semi-auto lock zip' over de volledige lengte
- Elite LD Chamois voor ondersteuning en comfort tijdens het fietsen
Materiaalsamenstelling: 82% polyester / 18% Elastane + 65% nylon / 35% Elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren
(0224002-042)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren
(8622090-383)
De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€169,95
€129,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
7% Korting
Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren
(SP11)
De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.
€129,-
€119,95Je bespaart €9,05 (incl. BTW)
25% Korting
2XU Light speed front zip trisuit mouwloos groen heren
(MT6660d-FGR/RAF)
Het 2XU Light speed front zip trisuit mouwloos biedt ongeëvenaarde aerodynamica, warmte dempende technologie en superieure spier stabilisatie. In overeenstemming met RMIT University onderzoek naar koeling en ventilatie om de uitdagingen van de lange afstand wedstrijden te winnen. Om vermoeidheid te voorkomen en spierbewegingen te verminderen, bestaat dit trisuit uit lichtgewicht en krachtige PWX stof met circulair gebreide 360 graden stretch. Gemakkelijk toegankelijke achterste envelopzakken bieden voldoende veilige opslag voor je race-dag benodigdheden.
€269,95
€199,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
33% Korting
Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren
(8622093-010)
Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit.
Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof.
In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen.
Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water.
Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd.
En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel.
Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
19% Korting
Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren
(TS23MAFS101)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€304,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Compression mouwloos trisuit zwart/wit heren MT5517d
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.