Uitverkoop
Om een betere en effiëntere techniek op de markt te zetten, heeft 2XU deze markt-leidende trisuit op de markt gezet, de; 2XU LD core support trisuit heren 2014 MT2687d
Neutral grey/Charcoal.
Met sterke 105D/CK compressie stof stukken op de belangrijke plekken geplaatst, optimale romp en heup ondersteuning is deze trisuit verzekerd voor de run.
Met 105D/CK ook op de benen, stabiliseert dit trisuit de beenspieren voor meer uithoudingsvermogen en kracht, terwijl het de circulatie optimaliseert voor minder vermoeidheid en een sneller herstel.
€219,-
€139,95Je bespaart €79,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU LD core support trisuit heren 2014 MT2687d Neutral grey/Charcoal
Om een betere en effiëntere techniek op de markt te zetten, heeft 2XU deze markt-leidende trisuit op de markt gezet, de; LD Core SUPPORT Trisuit.
Met sterke 105D/CK compressie stof stukken op de belangrijke plekken geplaatst, optimale romp en heup ondersteuning is deze trisuit verzekerd voor de run. Met 105D/CK ook op de benen, stabiliseert dit trisuit de beenspieren voor meer uithoudingsvermogen en kracht, terwijl het de circulatie optimaliseert voor minder vermoeidheid en een sneller herstel. Ook dit trisuit heeft drie achterzakken, MEMORY TECH LD zeem (voor extra zit-comfort) en 2XU's nieuwe ICE X2 stof om de lichaamstemperatuur te verlagen met maximaal 5 graden, de MT2687d is de ultieme prestatie verhogende trisit!
Kenmerken:
- Compressie op de plaatsen waar het nodig is
- Geen siliconen, Y ELASTIC GRIP
- 3 achter zakken
- ICE X2 stof
- 105D/CK
- MEMORY TECH LD zeem (voor extra zit-comfort)
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
30% Korting
Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex
(1016-LIM)
De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex is ontworpen voor triatleten die geen compromissen sluiten op wedstrijddag. Dit high-performance trisuit combineert aerodynamica, comfort en slimme details voor wie gaat voor een podiumplek, persoonlijk record of Kona-ticket. Windtunnelgetest, voorzien van waterafstotende stoffen, compressie op de benen en een subtiele fleece zeem voor optimaal comfort op de fiets. De geïntegreerde voedingszakken en extreme UPF 50+ zonbescherming maken dit pak compleet. Voor wie snelheid en efficiëntie net zo serieus neemt als de sport zelf.
€469,95
€324,95Je bespaart €145,- (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren
(0224002-042)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€119,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
25% Korting
Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver heren
(MP12..37)
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€159,-
€118,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren
(0223001-128)
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€146,95Je bespaart €98,- (incl. BTW)
20% Korting
Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex
(1016-WHG)
De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.
De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.
€470,-
€374,95Je bespaart €95,05 (incl. BTW)
31% Korting
Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw blauw heren
(8623078-424)
Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
€360,-
€244,95Je bespaart €115,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU LD core support trisuit heren 2014 MT2687d Neutral grey/Charcoal
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.