2XU Long Distance Trisuit Men`s MT 2122d BLK/BLK  2XU MT2122d Uitverkoop

2XU Long Distance Trisuit Men`s MT 2122d BLK/BLK

2XU MT2122d 8063 8063 9.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

2XU Long Distance Trisuit Men`s MT 2122d. Dit is het perfecte trisuit voor de langere afstand.

Dit pak wordt geleverd met de 2XU sneldrogende, lichaamskoelende ICE X stof zorgt voor een stabiele lichaamstemperatuur bij temperaturen tot wel -15 graden Celsius.

 

 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€159,-

99,95 €99,95

Je bespaart €59,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

- Trisuit met rits aan de voorzijde

- Het nieuwe ICE X textiel zorgt voor een vertraging van je lichaamstemperatuur.

- 70D KINETIC SPEED , panels zorgen voor een compression op je spieren, voor sneller resultaat.

- Afgewerkt met een ELITE CHAMOIS zeem, vooral bestemd voor langere afstanden.

- Contoured panelling zorgt ervoor dat het suit perfect zit en zorgt voor het nodige comfort

- perfect afgewerkte naden

- Silicone beenstraps houden beenstukken op hun plaats

- Zakje op de rug

 

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren 30% Korting Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren (8624091-010)

Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€174,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart heren 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart heren (0219008-2022-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€84,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

2XU Core trisuit korte mouw zwart heren 26% Korting 2XU Core trisuit korte mouw zwart heren (MT7043d-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€139,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren 7% Korting Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren (SP11)

De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,-

€119,95

  Je bespaart €9,05 (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 29% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€360,-

€252,95

  Je bespaart €107,05 (incl. BTW)

Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren 33% Korting Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren (8622093-010)

Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit. Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof. In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen. Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water. Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd. En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel. Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€199,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Long Distance Trisuit Men`s MT 2122d BLK/BLK

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.