2XU Perform Front Zip trisuit zwart/oranje dames

WT3635d | Schrijf de eerste review! 29676 29676 9336340389644

De 2XU Perform front zip is gemaakt van 2XU's sneldrogende SBR LITE met zijn ultieme ventilatie en vochtregulering gecombineerd met SBR POWER.

SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren, met name de beenspieren.

Het LD zeem gaat irritatie tegen en zit perfect tijdens het hardlopen en fietsen.

Essentiële extra's van het Perfrom trisuit zijn de flatlock naden, een semi-lock rits, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevigde panelen voor ongeëvenaarde prestaties.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
149,9 €149,90

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Perform front zip

Dit trisuit is gemaakt van 2XU's sneldrogende SBR LITE met zijn ultieme ventilatie en vochtregulering gecombineerd met SBR POWER. SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren, met name de beenspieren. Het LD zeem gaat irritatie tegen en zit perfect tijdens het hardlopen en fietsen. Essentiële extra's van het Perfrom trisuit zijn de flatlock naden, een semi-lock rits, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevigde panelen voor ongeëvenaarde prestaties.

Eigenschappen:
- Ergonomische stukken; voor snelheid en stabiliteit
- SBR POWER
- 3 achter zakken
- SBR LITE
- SENSOR MESH X
- LD CHAMOIS

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Dames
  • Categorie 2XU triathlon 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw all black unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw all black unisex (1192-ABK)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren 10% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren (NR11..64)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,-

€268,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren 20% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren (TS24MREVII103)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€174,95

€139,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren 23% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren (8622090-383)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€169,95

€129,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren (0224002-042)

De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren 10% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren (NR11..08)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,-

€268,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Perform Front Zip trisuit zwart/oranje dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.