2XU short course (wedstrijd) trisuit heren backzip 2014 MT2695d BLK/BLK  2XUMT2695DBLK 19% Korting

2XU short course (wedstrijd) trisuit heren backzip 2014 MT2695d BLK/BLK

2XUMT2695DBLK | Schrijf de eerste review! 16931 16931 9336340221296

2XU short course (wedstrijd) trisuit heren backzip 2014 MT2695d BLK/BLK, ontwikkeld met 2XU's nieuwe flinterdunne TRI SKIN, 's werelds lichtste tri-specifieke stof, deze indrukwekkende korte mouw koerse Trisuit biedt snelheid door het water als nooit tevoren.

Afgewerkt met een waterafstotende behandeling die ervoor zorgt dat de trisuit snel droogt wanneer u uit het water komt.

Dit pak levert ook essentieele ademing voor de fiets en het rennen. Uitgevoerd met hoge sterke 2XU TRI SKIN POWER panelen (stukken) om de been spieren te ondersteunen, hierdoor wordt een grotere duurzaamheid verzekerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€249,-

199,95 €199,95

Je bespaart €49,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU short course (wedstrijd) trisuit heren backzip 2014 MT2695d BLK/BLK

Ontwikkeld van 2XU's nieuwe flinterdunne TRI SKIN, 's werelds lichtste tri-specifieke stof, deze indrukwekkende korte mouw koerse Trisuit biedt snelheid door het water als nooit tevoren. Afgewerkt met een waterafstotende behandeling die ervoor zorgt dat de trisuit snel droogt wanneer u uit het water komt. Dit pak levert ook essentieele ademing voor de fiets en het rennen. Uitgevoerd met hoge sterke 2XU TRI SKIN POWER panelen (stukken) om de been spieren te ondersteunen, hierdoor wordt een grotere duurzaamheid verzekerd. In het broekje is een zeem aangebracht wat voor optimaal zit-comfort biedt tijdens het fietsen.

Kenmerken:
- Flatlock gestikt, om irritatie te voorkomen
- Achter semi-blokkerende rits
- Naadloze 'gripper'
- TRI HUID
- TRI SKINPOWER
- SBR FLEECE

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits achterkant
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw groen heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw groen heren (0222001-124)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren 19% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren (MP11..37)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,-

€144,95

  Je bespaart €34,05 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren (0224007-203)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren 50% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren (0219010-2022-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€149,95

€74,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex (1192-OCE)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart heren 12% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart heren (0219010-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart heren heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU short course (wedstrijd) trisuit heren backzip 2014 MT2695d BLK/BLK

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.