Uitverkoop
Het uitstekende 2XU X-vent Rear Zip Trisuit heeft een goede vochtregulatie en veel ademend vermogen.
SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren, met name de beenspieren.
Essentiële extra's van de X-vent trisuit zijn de flatlock naden, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevigde panelen voor ongeëvenaarde prestaties.
€169,90
€129,-Je bespaart €40,90 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU X-vent Rear Zip Trisuit
Eigenschappen:
- Ergonomische stukken; voor snelheid en stabiliteit
- SBR POWER
- 3 achter zakken
- SBR LITE
- SENSOR MESH X
- LD CHAMOIS
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
20% Korting
Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex
(1016-WHG)
De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.
De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.
€470,-
€374,95Je bespaart €95,05 (incl. BTW)
31% Korting
Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw blauw heren
(8623078-424)
Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
€360,-
€244,95Je bespaart €115,05 (incl. BTW)
11% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw full magnesium unisex
(1192-FUMG)
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
20% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren
(TS24MREVII103)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€139,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
29% Korting
Castelli free sanremo 3 suit sleeveless zwart heren
(8625084-010)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€133,95Je bespaart €56,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Trisuit X-vent Rear Zip zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.