2XU X-vent Y-back Trisuit zwart/blauw dames  WT4366dCBU/BLK 10% Korting

2XU X-vent Y-back Trisuit zwart/blauw dames

WT4366dCBU/BLK | Schrijf de eerste review! 32810 32810 9336340521235

Het uitstekende 2XU Trisuit X-vent Y-back heeft een goede vochtregulatie en veel ademend vermogen.

SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren, met name de beenspieren.

Essentiële extra's van de X-vent trisuit zijn de flatlock naden, een y-back rits, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevigde panelen voor ongeëvenaarde prestaties.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€159,90

143 €143,-

Je bespaart €16,90 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Trisuit X-vent Y-back

Eigenschappen:
- Ergonomische stukken; voor snelheid en stabiliteit
- SBR POWER
- 3 achter zakken
- SBR LITE
- SENSOR MESH X
- LD CHAMOIS

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits achterkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Categorie 2XU triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Activate plus trisuit tropical palm mouwloos heren 24% Korting Zone3 Activate plus trisuit tropical palm mouwloos heren (TS21MACP103)

De Zone3 Activate plus trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€144,95

€108,95

  Je bespaart €36,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren 50% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren (0219010-2022-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€149,95

€74,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 40% Korting BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 (0219006-010)

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€159,95

€95,95

  Je bespaart €64,- (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren 31% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren (8623078-085)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€359,95

€247,95

  Je bespaart €112,- (incl. BTW)

Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart heren 30% Korting Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart heren (0160-WHB)

De Fusion SLi Trisuit is een mouwloos, superlicht multisport suit met de ritssluiting aan de achterkant voor triatlon en duatlon. Dit trisuit is waterafstotend en zeer sneldrogend.

Het is gemaakt van het speciale SLi-materiaal met echte 4-way strecht en op de dijen een compressie van 10-12 mmHg druk. Dit zorgt ervoor dat de vermoeidheid in de spieren word uitgesteld.

De mouw-en en beenuiteinden hebben free-cut banden die ervoor zorgen dat het suit optimaal aansluit op het lichaam.

De padding biedt tijdens het zwemmen, hardlopen en fietsen een uitermate goed comfort.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€139,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren 28% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren (8625083-010)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€230,-

€164,95

  Je bespaart €65,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU X-vent Y-back Trisuit zwart/blauw dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.