BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0  0219006-101 Uitverkoop

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0

0219006-101 | Schrijf de eerste review! 39767 39767 8719324909891

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels.

BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant.

Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is.

Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€159,95

109,95 €109,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Tri-Lite zeem voor lange afstanden
  • Speciale behandeling en HydroSpeed zakjes voor verbeterde hydrodynamica
  • CRE-UTR race materiaal om maximale snelheid te behalen
Omschrijving

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0

Het trisuit staat voor maximaal comfort tijdens de echte triathlon afstanden. Elke vorm van irritatie wordt voorkomen en dit is tot in de details uitgewerkt, waaronder; FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers en een ZippCover.

Eigenschappen: 
- CRE-UTR race materiaal op de voorkant voor een maximale snelheid
- MESH3D-EP ademende stof op de achterzijde zodat het lichaam zijn warmte kwijt kan
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- 2 HydroSpeed zakjes op de achterkant sluiten strak en gestroomlijnd aan
- Speed mesh zijpanelen voor een maximaal ademend vermogen
- YKK ITU rits op de rug met ZippCover (beschermings flap)
- Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Art-Elastische leg gripper voorkomen het omhoog kruipen van de beenpijpjes
- Getailleerde pasvorm zorgt voor een mooie aansluiting
- Maten: XS-XXL

Kleursamenstelling: Divine black-Immortal white. 

Materiaalsamenstelling: 80% Polyester, 20% Spandex.

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits achterkant
  • Kleur Rood
  •   Wit
  •   Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren 11% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren (0222001-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€179,95

€159,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart heren 17% Korting Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart heren (G10117C10)

Het Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw is gemaakt voor de profs voor de middel- en lang afstand. Terwijl u er aan werkt om uw kracht te optimaliseren, heeft Sailfish de technologie verfijnd om het beste uit hun producten te halen. Dit uiterst innovatieve trisuit biedt u UV-bescherming, uitstekende compressie voor uw spieren en uitstekend comfort. De lichtgewicht, geperforeerde Pro Tripad is gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel en de platte elastische beenmanchet met logo voorkomt effectief uitglijden. Door de rits over de volledige lengte aan de voorzijde is het Aerosuit gemakkelijk en snel uit te trekken. Welkom bij de topklasse in aerodynamisch design: het Sailfish Aerosuit Pro.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€394,95

€324,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! ONE  Suit korte mouw grijs Unisex 30% Korting Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw grijs Unisex (1016-GRY)

De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.

De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€469,95

€324,95

  Je bespaart €145,- (incl. BTW)

Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren 14% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren (TS23MAFS101)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€379,95

€324,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex 30% Korting Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex (1016-LIM)

De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw Unisex is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.

Het TEMPO! suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdritervaring en samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheidseigenschappen als het gaat om het fietsgedeelte.

De samenstelling van materialen in het racesuit, samen met de elastische rits, geeft een zeer hoge vormbaarheid, wat betekent dat het pak niet voelbaar is en de weerstand bij bewegingen tot een absoluut minimum wordt beperkt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€469,95

€324,95

  Je bespaart €145,- (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren (0224007-201)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.