12% Korting
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels.
BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant.
Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is.
Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0
Het trisuit staat voor maximaal comfort tijdens de echte triathlon afstanden. Elke vorm van irritatie wordt voorkomen en dit is tot in de details uitgewerkt, waaronder; FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers en een ZippCover.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race materiaal op de voorkant voor een maximale snelheid
- MESH3D-EP ademende stof op de achterzijde zodat het lichaam zijn warmte kwijt kan
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- 2 HydroSpeed zakjes op de achterkant sluiten strak en gestroomlijnd aan
- Speed mesh zijpanelen voor een maximaal ademend vermogen
- YKK ITU rits op de rug met ZippCover (beschermings flap)
- Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Art-Elastische leg gripper voorkomen het omhoog kruipen van de beenpijpjes
- Getailleerde pasvorm zorgt voor een mooie aansluiting
- Maten: XS-XXL
Kleursamenstelling: Divine black
Materiaalsamenstelling: 80% Polyester, 20% Spandex.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren
(NR11..64)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€268,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
30% Korting
Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart heren
(0160-WHB)
De Fusion SLi Trisuit is een mouwloos, superlicht multisport suit met de ritssluiting aan de achterkant voor triatlon en duatlon.
Dit trisuit is waterafstotend en zeer sneldrogend.
Het is gemaakt van het speciale SLi-materiaal met echte 4-way strecht en op de dijen een compressie van 10-12 mmHg druk. Dit zorgt ervoor dat de vermoeidheid in de spieren word uitgesteld.
De mouw-en en beenuiteinden hebben free-cut banden die ervoor zorgen dat het suit optimaal aansluit op het lichaam.
De padding biedt tijdens het zwemmen, hardlopen en fietsen een uitermate goed comfort.
€199,95
€139,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
20% Korting
2XU Core Trisuit Azure Blue/Midnight heren
(MT7398D-AZB/MDN)
Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€169,99
€135,95Je bespaart €34,04 (incl. BTW)
13% Korting
Zone3 Activate plus trisuit tropical palm mouwloos heren
(TS21MACP103)
De Zone3 Activate plus trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
€144,95
€124,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
15% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren
(NR11..15)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€251,95Je bespaart €47,05 (incl. BTW)
18% Korting
Castelli core tri suit short sleeve zwart heren
(8625085-010)
De Castelli Core Tri Suit Short Sleeve is het perfecte instapmodel voor triatleten die topprestaties willen leveren zonder het topsegment te betalen. Dankzij het aerodynamische ontwerp met korte mouwen, comfortabele KISS Tri-zeem en praktische details zoals een 3/4-rits en twee platte achterzakken, biedt dit trisuit alles wat je nodig hebt voor een succesvolle race. Licht, ademend en ontworpen met technologie uit Castelli’s premiumlijn is deze trisuit ideaal voor zowel korte als lange afstanden.
€160,-
€129,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.