
Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels.
BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant.
Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is.
Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,-
€109,95uw voordeel €49,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het trisuit staat voor maximaal comfort tijdens de echte triathlon afstanden. Elke vorm van irritatie wordt voorkomen en dit is tot in de details uitgewerkt, waaronder; FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers en een ZippCover.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race materiaal op de voorkant voor een maximale snelheid
- MESH3D-EP ademende stof op de achterzijde zodat het lichaam zijn warmte kwijt kan
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- 2 HydroSpeed zakjes op de achterkant sluiten strak en gestroomlijnd aan
- Speed mesh zijpanelen voor een maximaal ademend vermogen
- YKK ITU rits op de rug met ZippCover (beschermings flap)
- Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Art-Elastische leg gripper voorkomen het omhoog kruipen van de beenpijpjes
- Getailleerde pasvorm zorgt voor een mooie aansluiting
- Maten: XS-XXL
Kleursamenstelling: Divine black-Immortal white.
Materiaalsamenstelling: 80% Polyester, 20% Spandex.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints. Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen. Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021. Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.
€139,95
€124,95uw voordeel €15,- (incl. BTW)
Het 2XU Active trisuit is ontwikkeld en gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid. De Active maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie. Een speedline zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen. Een ander voordeel zijn onder meerde flatlock naden, dit zijn platte sterke naden die irritatie onder het sporten tegen gaan.
€129,90
€70,-uw voordeel €59,90 (incl. BTW)
Het 2XU Light speed trisuit korte mouw biedt ongeëvenaarde aerodynamica, warmte dempende technologie en superieure spier stabilisatie. In overeenstemming met RMIT University onderzoek naar koeling en ventilatie om de uitdagingen van de lange afstand wedstrijden te winnen. Om vermoeidheid te voorkomen en spierbewegingen te verminderen, bestaat dit trisuit uit lichtgewicht en krachtige PWX stof met circulair gebreide 360 graden stretch. Gemakkelijk toegankelijke achterste envelopzakken bieden voldoende veilige opslag voor je race-dag benodigdheden.
€259,95
€234,95uw voordeel €25,- (incl. BTW)
Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€144,95
€129,95uw voordeel €15,- (incl. BTW)
Het Zone3 Aquaflo plus korte mouw trisuit zwart heren is ontworpen om je sneller te maken op alle drie de onderdelen, daarnaast is het trisuit ook heel comfortabel en beschikt hij over een uitstekende temperatuurregeling. De Aquaflo plus beschikt over een tri-lite zeem die weinig water op neemt en speciaal voor wedstrijde gemaakt is. Dankzij de Teflon coating die over het trisuit zit is de waterafstotend wat de weerstand in het water aanzienlijk verminderd
€174,95
€154,95uw voordeel €20,- (incl. BTW)
Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.
€249,95
€224,95uw voordeel €25,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart
Print