Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/zwart heren  18109-110 Uitverkoop

Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/zwart heren

18109-110 | Schrijf de eerste review! 39354 39354 8055688811044

Het Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/zwart heren is een samenvoeging van de free tri top en short, waardoor dit trisuit alle eigenschappen biedt voor een comfortabele triathlon.

De mouwen op elleboog lengte bieden extra aerodynamica op de fiets.

De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets.

Uitgevoerd met de bekende KISS TRI chamois zeem, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en hardlopen.

De sanremo voorkant zorgt voor een goede ventilatie en behoudt de aerodynamische prestatie van een 2-delige suit.

Het sanremo trisuit is geschikt voor elke afstand, door de zeem en de uitstekende kwaliteit van gebruikte materialen, waardoor deze niet schuurt tijdens het hardlopen en zeer weinig water opneemt tijdens het zwemonderdeel.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€159,95

114,95 €114,95

Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/zwart heren

Zoals de naam het zegt is deze short 'free' ontworpen voor een zeer anatomische pasvorm. De zakken op de rug liggen plat voor het zwemmen, terwijl deze genoeg ruimte bieden voor het dragen van voeding op de fiets of tijdens het hardlopen.

Eigenschappen:
- Speedfreak geventileerde race stof aan de voorkant van het bovenste gedeelte
- Velocity mesh achterkant geeft windtunnel bewezen snelheid op de fiets
- YKK Camlock rits
- FreeAero 2 hydro- en aero-geoptimaliseerde zakken
- Instadry Speed stof op de broek is snel in het zwemmen met minimale wateropname
- KISS Tri zeem is comfortabel op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Ellenboog lange mouwen voor aerodynamica op de fiets
- 2 kleine zakken op de heup voor voeding
- Giro Air been grippers
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 180 gram (L)

Castelli heeft zijn triathlon kleding laten beoordelen door professionele triathleten. Deze beoordeling vindt u in onderstaande tabel per dicipline op een schaalverdeling van één tot en met vijf sterren:

Triathlon afstanden
Volledige Triathlon *****
Halve Triathlon *****
Olympische Triathlon ****
Sprint Triathlon ***


Tip:
houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli triathlon 2019
  •   Castelli zomer 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 50% Korting BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 (0219006-101)

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€79,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex 15% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex (1192-OCE)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€254,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren 25% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren (MP11..37)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,-

€133,95

  Je bespaart €45,05 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren 40% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren (0224007-202)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€148,95

€88,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex 30% Korting Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex (1016-LIM)

De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex is ontworpen voor triatleten die geen compromissen sluiten op wedstrijddag. Dit high-performance trisuit combineert aerodynamica, comfort en slimme details voor wie gaat voor een podiumplek, persoonlijk record of Kona-ticket. Windtunnelgetest, voorzien van waterafstotende stoffen, compressie op de benen en een subtiele fleece zeem voor optimaal comfort op de fiets. De geïntegreerde voedingszakken en extreme UPF 50+ zonbescherming maken dit pak compleet. Voor wie snelheid en efficiëntie net zo serieus neemt als de sport zelf.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€324,95

  Je bespaart €145,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren 40% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren (0219008-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€113,95

  Je bespaart €76,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.