Het Castelli Free tri itu suit backzip dames 13076-101 2015 is een samenvoeging van de free tri top/short, hierdoor biedt dit trisuit alle eigenschappen voor een comfortabele triathlon.
Omdat de stof behandeld is (hydrofobe instadry speed stof) absorbeert hij geen water, wat betekend dat je sneller in het water bent dan je concurrenten.
De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets, ITU goedgekeurd door de rits op de achterzijde.
Uitgevoerd met de bekende KISS TRI chamois, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en lopen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€120,-Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Free tri itu suit backzip dames 13076-101 2015
Het free itu tri suit is een samenvoeging van de free tri top/short, hierdoor biedt dit trisuit alle eigenschappen die nodig zijn voor een comfortabele triathlon. Omdat de stof behandeld is (hydrofobe instadry speed stof) absorbeert hij geen water, wat betekend dat je sneller in het water bent dan je concurrenten. De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets. Dit ITU tri suit is uitgevoerd met een itu goedgekeurde achter rits.
De zeem in dit tri suit is gemaakt van de bekende KISS TRI chamois, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en lopen. Zoals de naam het zegt is deze short 'free' ontworpen voor een zeer anatomische pasvorm. Andere eigenschappen zijn de GIRO3 elastische grijper en hij is voorzien van Flatlock naden (platte naden).
Eigenschappen:
- Waterafstotende behandeling is snel in het wateer en absorbeert geen water
- Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en zorgt voor extra snelheid
- KISS TRI zitkussen is geoptimaliseerd voor zwemmen, fietsen en lopen
- GIRO3 arm en rug elastiek
- Free aero ontworpen achter zakken
- Flatlock naden
- Rits op achterzijde voor ITU wedstrijden
- Maten: XS-XL
- Gewicht: 141 gr (Large)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren
(NR11..15)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€251,95Je bespaart €47,05 (incl. BTW)
29% Korting
Castelli free sanremo 3 suit sleeveless wit zwart heren
(8625084-101)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€133,95Je bespaart €56,05 (incl. BTW)
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren
(0224002-042)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
20% Korting
2XU Light Speed React Sleeved Trisuit Black/White heren
(MT7393D-BLK/WHT)
Ontdek de 2XU Light Speed React Sleeved Trisuit ontwikkeld met inzichten uit tests met onze elite-ambassadeurs en onderzoek naar skinsuits van de Tour de France, biedt de Light Speed React Trisuit uitzonderlijke aerodynamica, geavanceerde koelingstechnologie en ongeëvenaarde spierstabilisatie. De ultieme keuze voor langeafstandsraces.
€349,99
€279,95Je bespaart €70,04 (incl. BTW)
19% Korting
Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren
(MP11..37)
Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€179,-
€144,95Je bespaart €34,05 (incl. BTW)
11% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw full magnesium unisex
(1192-FUMG)
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli Free tri itu suit backzip dames 13076-101 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.