Castelli PR speed trisuit korte mouwen zwart/zilver heren  20091-870 33% Korting

Castelli PR speed trisuit korte mouwen zwart/zilver heren

20091-870 | Schrijf de eerste review! 59223 59223 8050949079546

De Castelli PR speed suit zal je helpen om nog eerder over de finish te komen.

Het pak is aerodynamisch, maakt gebruik van een ondersteunende maar relatief dunne KISS Tri zeem en is ideaal voor halve en volle Ironmans.

Castelli heeft een ongelooflijk dunne, gladde stof gebruikt voor het bovenlichaam, waardoor het gewicht tot een minimum wordt beperkt, en het lycragehalte zorgt ervoor dat het vocht snel verdampt.

Het pak sluit als een tweede huid op het lichaam aan, maar zal dankzij de hoge rekbaarheid nooit in de weg zitten.

Door middel van de handige rits kun je zelf de maten van ventilatie aanpassen en met twee achterzakken heb je voldoende opbergruimte.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€299,95

199,95 €199,95

Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Geschikt voor wielrennen, hardlopen en zwemmen
- Pro-level uitvoering ideaal voor lange afstanden
- Zeer aerodynamisch op de fiets
- Werkt verkoelend tijdens hardlopen
- 50-denier materiaal aan bovenzijde is dun en soepel voor minimaal gewicht
- Siliconen strips op de mouwen verminderen luchtweerstand
- Mouwen op ellebooglengte
- Voorzien van 2 opbergvakken op achterzijde
- Bevat KISS Tri Pad
- Kleur: Silver gray/Black
- Gewicht: 251 gram (L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli Zomer 2022
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Core Trisuit Zwart Heren 20% Korting 2XU Core Trisuit Zwart Heren (MT7398D-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€169,99

€135,95

  Je bespaart €34,04 (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw petrol heren 24% Korting Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw petrol heren (G10119CP34)

Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€224,95

€169,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw heren 18% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw heren (TS23MAFS103)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€379,95

€309,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit sleeveless wit zwart heren 29% Korting Castelli free sanremo 3 suit sleeveless wit zwart heren (8625084-101)

De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€190,-

€133,95

  Je bespaart €56,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw wit unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw wit unisex (1192-MGN)

De Fusion TEMPO! TWO Trisuit korte mouw wit unisex is het ultieme triatlonpak voor serieuze atleten met een duidelijke missie: pieken op raceday. Dit technisch hoogstaande trisuit combineert aerodynamische innovaties, comfortabele compressie en slimme opbergmogelijkheden. De witte uitvoering biedt maximale zonwering en de beste zichtbaarheid bij warme wedstrijden. Ontwikkeld met feedback van wereldtoppers als Patrick Lange en Sam Laidlow en getest in de windtunnel, is dit pak gebouwd voor snelheid, efficiëntie en podiumresultaten, van sprintafstand tot volledige Ironman.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw Apocalyptic Yellow Green heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw Apocalyptic Yellow Green heren (0224001-041)

De Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli PR speed trisuit korte mouwen zwart/zilver heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.