10% Korting
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Zachte en rekbare fleecevoering
-Vrijgesneden materiaal op mouwen en benen met gesublimeerd Fusion-logo
- Zakken aan de buitenkant van de dijen voor gels (tot 3 per zak)
- Unisex product
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Europa bij de FUSION.FACTOR
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product. Dat betekent dat alle onderdelen, zoals stoffen, draden, transfers, ritsen, elastiek, labels, enz., getest en goedgekeurd zijn volgens de norm en dus geen schadelijke stoffen bevatten.
- Dit product is RACE FIT en speciaal ontworpen om zeer strak te passen voor een optimale werking. Kies uw normale maat, maar verwacht dat het product als lijm op het lichaam past. Ga voor een lossere pasvorm een maat groter. Als u meestal tussen twee maten in zit, kies dan de grootste maat.
Materiaal: 77% polyamide, 23% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
18% Korting
Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw dames
(TS23WAFS103)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€309,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames
(0222002-127)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
17% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon dames
(TS25WACTP101)
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€139,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
19% Korting
Zone3 Lava long distance FZ korte mouw trisuit dames
(TS20WLFZ101)
De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€309,95
€249,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
30% Korting
Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart dames
(0159-WHB)
Der Fusion SLi Trisuit ist ein ärmelloser, superleichter Multisportanzug mit offenem Rücken für Triathlon und Duathlon. Dieser Trisuit ist wasserabweisend und sehr schnell trocknend. Er ist aus dem speziellen SLi-Material mit echtem 4-Wege-Stretch und an den Oberschenkeln mit einer Kompression von 10-12 mmHg Druck ausgestattet. Dies sorgt dafür, dass Muskelermüdung verzögert wird. Die Ärmel- und Beinabschlüsse sind mit frei geschnittenen Trägern versehen, die dafür sorgen, dass sich der Anzug optimal an den Körper anpasst. Die Polsterung bietet hervorragenden Komfort beim Schwimmen, Laufen und Radfahren.
€199,95
€139,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Free Sanremo 2 W trisuit korte mouwen oranje dames
(8620096-583)
De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€139,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.