Uitverkoop
Haal het maximale uit de wedstrijd met het Ironman trisuit back zip mouwloos Aero wit/AUS heren.
Met dit aërodynamische trisuit ben je meteen klaar om te gaan zowel in het water als op de fiets en tijdens het loop gedeelte.
Gemaakt van een sneldrogende stof, voorzien van zeer comfortabele grippers op de benen en een super comfortable geperforeerde zeem.
De Aero beschikt over een handige rits aan de achterkant enn platte naden voor minder wrijving en maximaal draagcomfort.
Een goed triathlon suit voor een ongekend scherpe prijs!
€149,95
€54,95Je bespaart €95,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ironman trisuit back zip mouwloos Aero wit/AUS heren
Eigenschappen:
- Voorzien van een mooie australische print
- Super gestroomlijnd
- Flatlock platte naden
- Strakke pasvorm
- Rits aan de achterzijde
- Naadloze chamois gemaakt van geborstelde Nylon/Lycra met antibacterieële afwerking, biedt comfort en voorkomt irritatie
- Silicone beengrijpers
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
6% Korting
Zone3 Activate plus trisuit tropical palm mouwloos heren
(TS21MACP103)
De Zone3 Activate plus trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
€144,95
€134,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
15% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren
(NR11..15)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€251,95Je bespaart €47,05 (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren
(8624091-010)
Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak.
De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt.
De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project.
De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica.
De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€174,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren
(0219008-010)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw groen heren
(0222001-124)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren
(0224007-201)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Ironman trisuit back zip mouwloos Aero wit/AUS heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.