9% Korting
De 226 Perform Aero Race Trisuit behoudt met zijn exclusieve openingssysteem zijn perfecte pasvorm.
Daarnaast maakt het pak gebruik van geavanceerde Strechskin technologie die de aerodynamica verbetert je de nodige spierverdrukking biedt.
Dit tripak heeft ook een nieuw verstelsysteem, lasersnijden en thermo-afdichting in het onderlichaam, en het Revolutional-weefsel maakt een snelle droging mogelijk, zodat je de hele trainingssessie of race comfortabel blijft.
Doordat het pak gemaakt is van revolutionaire stof is het pak sneldrogend, ademend en houdt het je koel gedurende de hele race.
Het hoogwaardige Tri-Tech-zeem van Italiaanse makelij helpt je bovendien met een maximaal comfort tijdens het wielrennen, zonder uw bewegingsvrijheid te beperken tijdens de wedstrijd.
Dit is dus de ideale outfit om nog verder te gaan!
€199,-
€179,95Je bespaart €19,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Stretch-Skin:
Deze geavanceerde technologische stof past zich als een tweede huid aan uw lichaam aan om u de nodige spierkracht te geven.
De hydrofobe behandeling van de stof biedt een UPF 50+ zonwering en houdt het kledingstuk te allen tijde droog.
Vapour-Cool:
Om je fris en comfortabel te houden tijdens de race zorgt deze nanokristal technologie dat je lichaam koel blijft en het zweet snel en makkelijk afgevoerd word.
Openingssysteem:
Door het exclusieve openingssysteem kunt u seconden tijd besparen tijdens de overgangen en badkamerpauzes.
Tri-Tech zeem:
De van hoge kwaliteit Tri-Tech zeem van Italiaanse makelij is 4mm dik en zorgt voor ongekend comfort en heeft een dichtheid van 120 KG/m3.
Opbergruimte:
Je hebt genoeg ruimte door de hoekige zakken op de onderrug om al je eten in op te bergen.
Deze zijn makkelijk te bereiken als je iets nodig hebt.
Daarnaast voorkomt het gaasweefsel de vorming van waterzakken.
Elastische grip:
De broek wordt op zijn plaats gehouden door de elastische geep in het onderlichaam en zorgt hierdoor voor ongeëvenaard comfort.
Thermo dichtheid:
Het pak past zich dankzij de exclusieve thermo-dichtheid perfect aan op uw benen en armen, zodat er geen schaafwonden ontstaan.
Zichtbaarheid:
Het reflecterende en thermisch gesloten ontwerp geeft u zichtbaarheid in het donker.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
21% Korting
Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver heren
(MP12..37)
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€159,-
€124,95Je bespaart €34,05 (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren
(8622090-383)
De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€169,95
€129,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
25% Korting
Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex
(1016-WHG)
De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.
De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.
€470,-
€349,95Je bespaart €120,05 (incl. BTW)
20% Korting
2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren
(MT6426d-BLK/WHT)
Het 2XU Perform mouwloos trisuit geeft u een opvallende prestatie op de korte en lange afstand Het trisuit is ontworpen om u te helpen aan een overwinning. Door de geavanceerde ventilatie en koel technieken helpt het trisuit u om alle raceomstandigheden te weerstaan zonder in te leveren aan snelheid of vorm.. Met extra spierondersteuning om vermoeidheid te minimaliseren, stabilisatie om blessures te voorkomen en een toonaangevende aerodynamica, is het je go-to Trisuit voor je volgende wedstrijd.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
16% Korting
Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren
(TS23MACT108)
De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren
(0224002-042)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca 226 kompress aero race trisuit blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.